Mistrz Polski zniszczył łąkę. Doszło do szarpaniny. Nagle wpadli do wody [WIDEO]

Artur Puzio, mistrz Polski w motocrossie, postanowił przeprowadzić trening na łące. Zauważył to jeden z rolników, doszło do szarpaniny, a wszystko zostało nagrane i opublikowane w serwisie YouTube.

 - Po moich łąkach będziesz, ku**o, rył? Kto ci, ku**a, kazał po moich łąkach jeździć? - wygrażał się rolnik. Mężczyzna groził także kamerzyście motocyklisty. Chwilę później doszło do szarpaniny, a Artur Puzio wpadł z rolnikiem do rowu z wodą. - Utopię Cię, ku**o - groził mężczyzna. Film kończy się w momencie, gdy kamera GoPro motocyklisty zanurza się w wodzie.

Awanturę możecie obejrzeć w tym materiale wideo:

 

Po publikacji filmu Puzio na swoim Facebooku napisał: "Rolnik chciał mnie utopić... jak teraz oceniacie fale hejtu za przejechanie 100 metrów po polu... jesteście po prostu za***ci ! Ale do człowieczeństwa wam daleko buraki i niedorajdy życiowe!"

Mistrz Polski niszczy ziemię, rolnicy proszą o zwróceie uwagi na ich pracę

Nagranie Artura Puzio na własnym Facebooku opublikował natomiast portal "Świat Rolnika" i zatytułował je "Artur! #NieNiszczNaszejPracy". We wpisie poproszono, by w ciężkiej sytuacji po długiej suszy szczególnie dbać o uprawy. Dla rolników jest to główne źródło dochodu.

"Propaguje złe zachowania wobec rolników"

Spotkanie z rolnikiem, to nie koniec problemów dwukrotnego mistrza Polski we freestyle motocross.

W sprawie głos zabrał Mikołaj Kołodziejczak. Szef AGROunii zaznaczył, że w poszukiwaniu pożywienia zwierzęta wystarczająco niszczą uprawy rolników, a teraz dołączył do nich także człowiek. Na portalu agrolajt.pl można przeczytać treść oświadczenia oraz cytowane wypowiedzi, w których Mikołaj Kołodziejczak uznał, że zachowanie motocyklisty zniesławia rolników.

- To nie tylko niszczenie mienia, ale także zniesławienie grupy społecznej, jaką są rolnicy. Dodatkowo ma to negatywny wpływ na postawy oglądających i propaguje złe zachowania wobec rolników.  

Więcej o: