Fatalny wypadek z udziałem trzech motocyklistów. Jeden z nich jest w śpiączce

Do fatalnego w skutkach wypadku doszło w niedzielę na brytyjskim torze Snetterton. W karambolu uczestniczyło trzech motocyklistów. Jeden z nich - Aaron Clifford - został wprowadzony przez służby medyczne w stan śpiączki farmakologicznej.
Zobacz wideo

Poważny wypadek z udziałem trzech motocyklistów miał miejsce podczas sesji rozgrzewkowej przed wyścigiem Pirelli National Superstock 600 (jedna z rund British Superbike Championship). W wyniku nieszczęśliwego zdarzenia na torze Snetterton obrażenia odnieśli: Adam Hartgrove, Charlie Morris i Aaron Clifford. 

Superbike. Fatalny wypadek przed wyśxigiem Superstock 600. Aaron Clifford został wprowadzony w stan śpiączki 

Najpoważniejsze obrażenia - m.in. głowy - odniósł ostatni z wymienionych zawodników. Po upadku ze swojego motocykla, Clifford trafił do centrum medycznego znajdującego się bezpośrednio przy torze, gdzie został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Później 19-latek został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Cambridge.

 

Pozostali uczestnicy wypadku mogą mówić o dużym szczęściu. Morris doznał złamania obojczyka oraz zwichnięcie nadgarstka. Natomiast Hartgrove uniknął jakichkolwiek poważniejszych urazów i nie wymagał hospitalizacji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.