Kimi Raikkonen już nie wróci do F1?

- Nie tęsknię za Formułą 1. Cieszę się z tego co robię teraz - powiedział startujący w tym sezonie w rajdach WRC Fin. Team Citroena jest przekonany, że przedłuży z Raikkonenem umowę na kolejny sezon.
Hamilton szybszy od Kubicy? Zagraj w Wygraj Formułę 1 ?

- On jest mocno zaangażowany w rajdy i chce odnieść w nich sukces. Będę szczęśliwy jeśli z nami zostanie. Po tym sezonie przyda mu się kolejny, by nabrać pewności - powiedział szef teamu Citroen Olivier Quesnel.

Sam kierowca, mistrz świata F1 z 2007 r. był ostatnio łączony z teamem F1 Renault, w którym miałby partnerować Robertowi Kubicy. Ale jak sam przyznaje jeszcze nie podjął decyzji dotyczącej przyszłości. - Niedługą będę musiał zdecydować. Może zrobię to po Rajdzie Finlandii, pod koniec lipca - powiedział.

Również francuski mistrz Sebastian Loeb radzi Finowi, by podnosił umiejętności w rajdach. - Na razie on się uczy. W tym roku nie ma szans na skuteczne konkurowanie, ale jeśli teraz się wycofa to cały rok pójdzie na marne. W przyszłym roku będzie wiedział na czym stoi. Będzie lepiej znał poszczególne odcinki na rajdach. w porównaniu z obecnym sezonem może zrobić duży skok - uważa Francuz.

Prawdziwy pit-stop ? na ulicach Warszawy