Pozostałe listy startowe FIA na sezon 2002

FIA opublikowała również listę startową załóg dopuszczonych do walki w mistrzostwach Świata samochodów fabrycznych (dawna grupa "N") oraz Junior WRC (dawna Super 1600). Na pierwszej z list znalazło się 26 kierowców, na drugiej - 28. Będą oni startowali z numerami zaczynającymi się od 51 (dzięki temu, że obie grupy nigdy nie będą startowały razem w jednym rajdzie).

Lista startowa kierowców mistrzostw Świata samochodów fabrycznych:

51. Gustavo TRELLES - Urugwaj

52. Marcos LIGATO - Argentyna

53. Alessandro FIORIO - Włochy

54. Ramon FERREYROS - Peru

55. Saulius GIRDAUSKAS - Litwa

56. Hamed AL WAHAIBI - Oman

57. Toshihiro ARAI - Japonia

58. Luca BALDINI - Włochy

59. Natalie BARRATT - Wielka Brytania

60. Benjamin BRIANT - Wielka Brytania

61. Marta CANDIAN - Włochy

62. Norberto CANGANI - Włochy

63. Cristoforo DI MICHELI - Włochy

64. Nick ELSMORE - Wielka Brytania

65. Beppo HARRACH - Austria

66. Dimitar ILIEV - Bułgaria

67. Marko IPATTI - Finlandia

68. Simon JEAN-JOSEPH - Francja

69. Bernt KOLLEVOLD - Norwegia

70. Giovanni MANFRINATO - Włochy

71. Stefano MARRINI - Włochy

72. Joakim ROMAN - Szwecja

73. Martin Rowe - Wielka Brytania

74. Karamjit SINGH - Malezja

75. Kristian SOHLBERG - Finlandia

76. Pavel VALOUSEK - Czechy

Lista startowa zawodników Junior WRC:

51. Andrea DALLAVILLA - Włochy

52. Niall McSHEA - Wielka Brytania

53. Giandomenico BASSO - Włochy

54. Martin STENSHORNE - Norwegia

55. Francois DUVAL - Belgia

56. Jussi VALIMAKI - Finlandia

57. Alejandro GALANTI - Paragwaj

58. Christian CHEMIN - Włochy

59. Juha KANGAS - Finlandia

60. Nicola CALDANI - Włochy

61. Gwyndaf EVANS - Wielka Brytania

62. Janne TUOHINO - Finlandia

63. Martin ROWE - Wielka Brytania

64. Gianluigi GALLI - Włochy

65. Daniel SOLA - Hiszpania

66. Mirco BALDACCI - San Marino

67. Daniel CARLSSON - Szwecja

68. Nikolaus SCHELLE - Niemcy

69. Kosti KATAJAMAKI - Finlandia

70. Sven HAAF - Niemcy

71. David DOPPELREITER - Austria

72. Marc BLAZQUEZ - Hiszpania

73. Albert LLOVERA - Andora

74. Tord LINNERUD - Norwegia

75. Kazuhiko NIWA - Japonia

76. Alexander FOSS - Norwegia

77. Paco ROIG - Hiszpania

78. Roger FEGHALI - Liban

mz/FIA