Lista zgłoszeń

Przypominamy Państwu listę zgłoszeń Rajdu Karkonoskiego - przedostatniej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski sezonu 2001. Już wiemy, że nie wszyscy zawodnicy z listy ogłoszonej przez organizatorów staną na starcie. Zabraknie na przykład Łukasza Sztuki. Lista załóg dopuszczonych do rajdu ma zostać ogłoszona dzisiaj, o godzinie 22:00. Impreza rozpoczyna się jutro (piątek) o godzinie 9:00.

Oficjalna lista zgłoszeń:

Leszek Kuzaj/Andrzej Górski - Toyota Corolla WRC

2. Janusz Kulig/Jarosław Baran - Ford Focus WRC

3. Krzysztof Hołowczyc/Łukasz Kurzeja - Peugeot 206 WRC

4. Abdullah Bakhashab/Bobby Willis (SA/GB) - Toyota Corolla WRC

5. Tomasz Kuchar/Maciej Szczepaniak - Toyota Corolla WRC

6. Łukasz Sztuka/Zbigniew Cieślar - Seat Cordoba WRC

7. Tomasz Czopik/Łukasz Wroński - Mitsubishi Lancer Evo VI

8. Robart Herba/Jacek Rathe - Mitsubishi Lancer Evo VI

9. Sebastian Frycz/Maciej Wodniak - Mitsubishi Lancer Evo V

10. Michał Bębenek/Grzegorz Bębenek - Mitsubishi Lancer

11. Paweł Dytko/Tomasz Dytko - Mitsubishi Lancer Evo VI

12. Marcin Turski/Dariusz Burkat - Mitsubishi Lancer Evo VI

13. ------------------------

14. Michał Uliarczyk/Igor Tomasiak - Mitsubishi Lancer Evo VI

15. Zbigniew Gabryś/Robert Hundla - Mitsubishi Lancer Evo IV

16. Bartłomiej Baniowski/Piotr Wieczorek - Subaru Impreza WRX

17. Magdalena Cieślik/Magdalena Lukas - Mitsubishi Lancer Evo VI

18. Mariusz Stec/ - Mitsubishi Lancer Evo III

19. Michał Sołowow/Emil Horniacek - Mitsubishi Lancer Evo VI

20. Dariusz Poletyło/Piotr Domański - Subaru Impreza WRX-RA

21. Marcin Majcher/Daniel Leśniak - Mitsubishi Lancer Evo IV

22. Damian Jurczak/Ryszard Ciupka - Fiat Punto Kit Car

23. Michał Gołębiowski/Maciej Wilk - Skoda Felicia

24. Damian Gielata/ - Skoda Felicia

25. Marcin Bełtowski/Jarosław Dragon - Skoda Felicia Kit Car

26. Juliusz Palonka/Dariusz Palonka - Opel Corsa

27. Grzegorz Grygiel/Paweł Chudziński - Daewoo Lanos

28. Marcin Urbanowski/Władysław Bardzo - Daewoo Lanos

29. Marek Brzozowski/Łukasz Dziewulak - Daewoo Lanos

30. Grzegorz Grzyb/Michał Kazimierczak - Peugeot 306

31. Aleksander Bubel/Maciej Pasławski - Renault Clio Sport

32. Tomasz Ratajczyk/Mariusz Sobczak - VW Golf GTI 16V

33. Robart Sługocki/Jakub Praus - Renault Clio Williams

34. Cezary Piekarski/Michał Rosiak - Opel Astra GSI

35. Michał Duda/Tomasz Tkacz - Renault Clio

36. Adam Kopcych/Mirosław Ciunel - Peugeot 106 Rally

37. Piotr Gawlikowski/Adam Górka - Daewoo Lanos

38. Tomasz Koselski/Sławomir Melwiński - Peugeot 106 Rally

39. Piotr Turkowski/Jacek Wiszniewski - Peugeot 106 Rally

40. Piotr Adamus/Magdalena Zacharko - Peugeot 106 Rally

41. Bartłomiej Boba/Łukasz Godula - Peugeot 106 Rally

42. Dariusz Poloński/Grzegorz Dobosz - Peugeot 106 Rally

43. Maciej Kucharczyk/Andrzej Kucharczyk - Peugeot 106 Rally

44. Dariusz Chudobiński/Przemysław Szulc - Peugeot 106 Rally

45. Sebastian Żabiński/Michał Kuśnierz - Peugeot 106 Rally

46. Wojciech Musiał/Łukasz Godula - Peugeot 106 Rally

47. Łukasz Szterleja/Marek Lisicki - Nissan Micra

48. Piotr Straczukowski/Bartosz Siodła - Nissan Micra

49. Dominik Krzyżanowski/Krzysztof Watała - Skoda Felicia

50. Piotr Gadomski/Romuald Porębski - Skoda Felicia Kit Car

51. Maciej Lubiak/Dariusz Brodnicki - VW Polo

52. Viostimil Hodan/Alena Hodanowa (CZ) - Skoda Felicia Kit Car

53. Grzegorz Sieklucki/Bartosz Foltynowicz - Nissan Micra

54. Michal Hora/Lukos Hodan (CZ) - Skoda Favorit

55. Maciej Drozdowski/Paweł Drahan - Fiat CC

56. Zdzisław Koterba/Sławomir Robak - Skoda Favorit

57. Ryszard Plucha/Zdzisław Garbiński - Tavria

58. Paweł Stefanicki/Łukasz Dyduła - VW Polo 16V

59. Marcin Dobrowolski/Michał Dobrowolski - Fiat Seicento

60. Michał Jackiewicz/Michał Kucharzak - Skoda Felicia

61. Maciej Bizoń/Marek Cichocki - Fiat Seicento

62. Adam Pol/Patryk Olejniczak - Fiat Seicento

63. Robert Romuzga/Sławomir Szynalik - Fiat Seicento

64. Jacek Stroński/Tomasz Króliczek - Fiat Seicento



65. Piotr Krotoszyński/Tomasz Chmiel - Fiat Seicento

66. Stefan Karnabal/Tomasz Pędzikiewicz - Fiat Seicento

67. Krzysztof Baranowski/Grzegorz Jedynak - Fiat Seicento

68. Robert Wilkosz/Witold Wilkosz - Fiat Seicento

69. Paweł Stefaniuk/Łukasz Dyduła - Fiat Seicento

70. Paweł Zych/Iwona Kaliwoda - Fiat Seicento

71. Maciej Siemieniuch/Radosław Jaskulski - Fiat Seicento

72. Paweł Mieszczański/Dominik Pacak - Fiat Seicento

73. Marcin Pasecki/Tomasz Spurek - Fiat Seicento

mz/www.rajd.jgora.pl