Upłynął już termin nadsyłania zgłoszeń, za stroną www.rajdwisly.pl publikujemy "nieoficjalną listę zgłoszeń". W poszczególnych grupach i klasach zgłosiło się:
A8 - 5 załóg,
A6 - 5 załóg,
A5 - 6 załóg,
N4 - 17 załóg,
N3 - 7 załóg,
N2 - 22 załogi,
N1 - 19 załóg,
W pucharach "fabrycznych":
Puchar Peugeota 106 Rally - 6 załóg,
Rajdowy Puchar Daewoo Lanos - 12 załóg,
Puchar Fiata Seicento - 13 załóg.
Nieoficjalna lista zgłoszeń 49. Rajdu Wisły:
ROMUALD PORĘBSKI-PIOTR GADOMSKI A 5 SKODA FELICIA KITCA
2. ŁUKASZ SZTERLEJA -LISICKI MAREK A 5 NISSAN MICRA
3. DOMINIK KRZYŻANOWSKI-KRZYSZTOF WATAŁA A 5 SKODA FELICIA
4. PIOTR STARCZUKOWSKI- BARTOSZ SIODŁA A5 NISSAN MICRA
5. MACIEJ LUBIAK- DARIUSZ BRODNICKI A 5 VOLKSWAGEN POLO
6. TOMASZ GRYCHTOŁ RYSZARD RADKO A 5 FIAT 170/900
7. DAMIAN JURCZAK RYSZARD CIUPKA A 5 FIAT PUNTO KITCAR
8. MICHAŁ GOŁĘBIOWSKI-MACIEJ WILK A 6 SKODA FELICIA
9. MARCIN BEŁTOWSKI-JAROSŁAW DRAGON A 6 SKODA FELICIA
10. DAMIAN GIELATA-MACIEJ BARAN A 6 SKODA FELICIA KITCAR
11. JULIUSZ PALONKA-JACEK JAROSZYŃSKI A 6 SKODA FELICIA
12. KRZYSZTOF HOŁOWCZYC-ŁUKASZ KURZEJA A 8 PEUGEOT 206 WRC
13. ŁUKASZ SZTUKA ZBYSZEK CIEŚLAR A 8 SEAT CORDOBA WRC
14. JANUSZ KULIG - JAROSŁAW BARAN A 8 FORD FOCUS WRC
15. LESZEK KUZAJ- ANDRZEJ GÓRSKI A 8 TOYOTA COROLLA WRC
16. TOMASZ KUCHAR - MACIEJ SZCZEPANIAK A 8 TOYOTA COROLLA WRC
17. PAWEŁ STEFANIUK - ŁUKASZ OSIEKA N 1 FIAT SEICENTO SPORTING
18. BOGDAN CHOMA - MICHAŁ RANIK N 1 FIAT SEICENTO
19. MICHAŁ JACKIEWICZ - MICHAŁ KUCHARZAK N 1 SKODA FELICIA
20. RAFAŁ RZEMIEŃ - TOMASZ GRZYB N 1 FIAT SEICENTO SPORTING
21. KRZYSZTOF BARANOWSKI - GRZEGORZ JEDYNAK N 1 FIAT SEICENTO
SPORTING
22. PAWEŁ MIESZCZAŃSKI - DOMINIK PACAK N 1 FIAT SEICENTO
23. STEFAN KARNABAL- TOMASZ PĘDZIKIEWICZ N 1 FIAT SEICENTO SPORTING
24. MARCIN DOBROWOLSKI - MICHAŁ DOBROWOLSKI N 1 FIAT SEICENTO
25. ROBERT WILKOSZ - WITOLD WILKOSZ N 1 FIAT SEICENTO POL
26. ADAM OLEJNICZAK PATRYK PASECKI N 1 FIAT SEICENTO SPORTING
27. MARCIN PASECKI - TOMASZ SPUREK N 1 FIAT SEICENTO SPORTING
28. JACEK STROŃSKI - TOMASZ KRÓLICZEK N 1 FIAT SEICENTO SPORTING
29. MAREK HACZYK - FILIP KOŁODZIEJCZYK N 1 FIAT SEICENTO SPORTING
30. PIOTR KROTOSZYŃSKI - PRZEMYSŁAW KONOPACKI N 1 FIAT SEICENTO
31. PAWEŁ ZYCH - IWONA KALIWODA N 1 FIAT SEICENTO SPORTING
32. ROBERT ROMUZGA - SŁAWOMIR SZYNALIK N 1 FIAT SEICENTO SPORTING
33. IRENEUSZ ŻORAWIK - MONIKA PARDON N 1 FIAT SEICENTO
34. JERZY PARADA - MACIEJ HYŻY N 1 SKODA FELICIA
35. PAWEŁ STEFANICKI - MICHAŁ DEDELIS N 1 VOLKSWAGEN POLO 16V
36. DARIUSZ POLOŃSKI - GRZEGORZ DOBOSZ N 2 PEUGEOT 106 KOSELSKI
37. TOMASZ KOSELSKI - SŁAWOMIR MELWIŃSKI N 2 PEUGEOT 106 RALLYE
38. JAREK BAKUŁA - MIREK ŁĘCZYCKI N 2 PEUGEOT 106
39. ADAM KOPCYCH - MIROSŁAW ???? N 2 PEUGEOT 106 RALLY
40. MARCIN MAJCHER - DANIEL LEŚNIAK N 2 PEUGEOT 106 RALLYE
41. MAKSYMILIAN KILANOWSKI - DARIUSZ KRYGIER N 2 DAEWOO LANOS
42. DARIUSZ SOLARSKI - brak nazwiska pilota N 2 DAEWOO LANOS
43. ANDRZEJ SZARAMA - KARINA SIEBIELEC N 2 DAEWOO LANOS
44. KRZYSZTOF KOCZUR - MARIUSZ ŻELAZKO N 2 DAEWOO LANOS
45. MARCIN URBANOWSKI - WŁADYSŁAW BARZDO N 2 DAEWOO LANOS
46. JACEK SIKORA - MAREK KACZMAREK N 2 DAEWOO LANOS
47. GRZEGORZ GRYGIEL - PAWEŁ CHUDZIŃSKI N 2 DAEWOO LANOS
48. MACIEJ KUCHARCZYK - ANDRZEJ KUCHARCZYK N 2 PEUGEOT 106
49. DARIUSZ CHUDOBIŃSKI - PRZEMYSŁAW SZULC N 2 PEUGEOT 106 RALLY
50. ADAM DZITKO - JAROSŁAW OLAK N 2 DAEWOO LANOS
51. SEBASTIAN ŻABIŃSKI - MICHAŁ KIŚNIERZ N 2 PEUGEOT 106 RALLY
52. MICHAŁ NOWOSIADŁY - BARTŁOMIEJ BOBA N 2 PEUGEOT 106 RALLY
53. JAN CHUDZIKIEWICZ - JERZY MARCINEK N 2 DAEWOO LANOS
54. PIOTR GAWLIKOWSKI - ADAM GÓRKA N 2 DAEWOO LANOS
55. PAWEŁ FILIPEK - RAFAŁ KOTALEWICZ N 2 DAEWOO LANOS
56. PIOTR ADAMUS - MAGDALENA ZACHARKO N 2 PEUGEOT 106
57. ANDRZEJ SPŁAWA-NEYMAN - PAWEŁ ŻAK N 2 DAEWOO LANOS
58. WŁODZIMIERZ NĘDZKA - PAWEŁ NEDZKA N 3 SEAT IZIBA CUPRA
59. TOMASZ RATAJCZYK - MARIUSZ SOBCZAK N 3 VOLKSWAGEN GOLF GTI 16V
60. ROBERT SŁUGOCKI - JAKUB PRAUS N 3 RENAULT CLIO WILLIAMS
61. CEZARY PIEKARSKI - MICHAŁ ROSIAK N 3 OPEL ASTRA GSI
62. LESZEK LAZAR - ARKADIUSZ WISEŁKA N 3 NISSAN SUNNY 2,0 GTI
63. PAWEŁ SERAFIN -DOMINIK NAWA N 3 OPEL ASTRA GSI
64. GRZEGORZ GRZYB - MICHAŁ KAŹMIERCZAK N 3 PEUGEOT 306
65. JAN KOŚCIUSZKO - JANUSZ BRONIKOWSKI N 4 MITSUBISHI LANCER EVO IV
66. GRZEGORZ ZIENTARSKI - MARCIN ZIENTARSKI N 4 SUBARU IMPREZA
67. PIOTR MARX - MARIUSZ LEWICKI N 4 SUBARU IMPREZA
68. ZBIGNIEW GABRYŚ - ROBERT HUNDLA N 4 MITSUBISHI LANCER EVO V
69. DOMINIK DURCZOK - ANDRZEJ CIOSEK N 4 MITSUBISHI LANCER EVO VI
70. ROBERT HERBA - JACEK RATHE N 4 MITSUBISHI LANCER EVO VI
71. BARTŁOMIEJ BANIOWSKI -PIOTR WIECZOREK N 4 SUBARU IMPREZA
72. TOMASZ CZOPIK - ŁUKASZ WROŃSKI N 4 MITSUBISHI LANCER EVO VI
73. SEBASTIAN FRYCZ - MACIEJ WODNIAK N 4 MITSUBISHI LANCER EVO V
74. MARTIN MUDRY - RADOVAN RUSINKO N 4 FORD COSWORTH
75. MARIUSZ STEC - PAWEŁ WIECZOREK N 4 MITSUBISHI LANCER EVO III
76. MICHAŁ BĘBENEK - GRZEGORZ BĘBENEK N 4 MITSUBISHI LANCER EVO VI
77. MARCIN TURSKI - DARIUSZ BURKAT N 4 MITSUBISHI LANCER EVO VI
78. MAGDALENA CIEŚLIK - MAGDALENA LUKAS N 4 MITSUBISHI LANCER EVO VI
79. MICHAŁ ULIARCZYK - IGOR TOMASIAK N 4 MITSUBISHI LANCER EVO V
80. MICHAŁ SOŁOWOW - EMIL HORNIACEK N 4 MITSUBISHI LANCER EVO VI
81. PAWEŁ DYTKO - TOMASZ DYTKO N 4 MITSUBISHI LANCER EVO VI
RJ/www.rajdwisly.pl
Informacja powstała przy współpracy z serwisem www.rajdy.pl