Rajdowe MŚ. Najlepsi kierowcy świata w Polsce, kibicuj im wspólnie z RallyTravel.PL!

W tym roku po raz trzeci w historii w naszym kraju zostanie rozegrana eliminacja Rajdowych Mistrzostw Świata (26-29 czerwca), czyli kultowy Rajd Polski. Na kibiców czeka wiele atrakcji i nowości. Niezależnie ekipa RallyTravel.PL przygotowała specjalny portal dla osób wybierających się do Mikołajek, na którym całkowicie online można zarezerwować miejsca noclegowe za 99 zł! Pakiet zawiera trzy posiłki dziennie i przejazdy specjalnym Rally Busem dla tych, którzy będą chcieli wieczorem wypić coś mocniejszego lub zwiedzić Mikołajki.
Trasa rajdu tradycyjnie już prowadzi po szutrowych drogach Mazur. W imprezie wezmą udział najlepsi kierowcy na świecie, w tym Sebastien Ogier, Mikko Hirvonen czy Jari-Matti Latvala, ale główną atrakcją będzie z pewnością występ Roberta Kubicy. Dzięki tym nazwiskom przy trasach może zgromadzić się nawet kilkaset tysięcy widzów.

Bazą rajdu są Mikołajki - mazurski kurort nazywany Perłą Mazur i Wenecją Północy, w którym zostaną zlokalizowane baza rajdu, park serwisowy oraz odcinek specjalny Mikołajki Super Stage. Zespół RallyTravel.PL proponuje kibicom rajdowym nowość, czyli specjalny portal, gdzie znajdą dla siebie miejsca noclegowe.

- Nie jest konieczne przeszukiwanie dziesiątek stron internetowych i wykonywanie niezliczonej ilości telefonów w poszukiwaniu dobrego noclegu na rajd. Wystarczy wejść na naszą stronę www.rallytravel.pl i wypełnić prosty formularz lub wybrać gotową ofertę All Inclusive. Nasi konsultanci telefonicznie i mailowo przekażą wszystkie niezbędne informacje - przekonują przedstawiciele RallyTravel.PL.

- Dysponujemy miejscami w Mikołajkach oraz przy trasach odcinków specjalnych. Postanowiliśmy zadbać, żeby kibice mieli zapewniony szeroki wybór. Proponujemy obiekty o różnym standardzie. Ceny są rozsądne, zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Oferta All Inclusive, czyli nocleg w tzw. Rajdowej Wiosce położonej 15 km od bazy rajdu, obejmuje pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz pakiet dodatkowych udogodnień, między innymi wielokrotne przejazdy z obiektu do Mikołajek i z powrotem specjalnym Rally Busem. Taka oferta to koszt jedynie 99 zł za dobę, jest naprawdę atrakcyjna i cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców zarówno z Polski, jak i z zagranicy - dodają.

Rajd odbędzie się w dniach od 26 do 29 czerwca. Odwiedzajcie stronę www.rallytravel.pl, gdzie zarezerwujecie nocleg i otrzymacie wiele praktycznych informacji o imprezie. Działania RallyTravel.PL możecie śledzić także na profilu Facebook.