WARSAW DRIFT PARTY - czyli driftingowa impreza

Jeszcze dym nad stadionem Wisły Płock do końca nie opadł po Drift Night, a już 18 i 19 czerwca 2016 w samej centrali, na podwarszawskim Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, rozegrana zostanie 5 i 6 runda Drift Masters Grand Prix.

Jak zawsze nie zabraknie driftingu na najwyższym europejskim poziomie oraz muzycznych brzmień najlepszych klubowych hitów. O stronę sportową zadbają znakomici kierowcy z Polski i Europy, a za konsolą dźwięków staną C-BooL oraz DJ Adamus. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że trasę przejazdu w Nadarzynie zaprojektuje najlepszy drifter w Europie - sam James Deane, którego nie zabraknie podczas zawodów. Irlandczyk przyzwyczaił już polską publiczność do swojej sztuki driftowania.


Drift Masters GP z rundy na rundę wprowadza zawody sportowe w coraz to nowsze wymiary doznań. Poznań wystartował bardzo sportowo. Drift w najlepszym wydaniu zawsze się tutaj sprawdza. Następnie był Płock. Miasto, które benzynę ma we krwi, a dym w płucach, ponownie udowodniło, że nocne driftowanie i dziesiątki tysięcy widzów na trybunach to jego domena. I wreszcie najbliższa impreza w podwarszawskim Nadarzynie - ta też będzie mieć swoją wyjątkową oprawę, tym razem muzyczną.


DJ Adamus to polski producent muzyczny, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz. Ostatnio znany widzom głównie z jury produkcji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dla publiczności driftingowej w Nadarzynie, da jedyne w swoim rodzaju klubowe show. Sceną zawibruje także DJ Mad Mike, a właściwie Marcin Żak, który kryje się pod tym pseudonimem. Mad Mike tak jak drifterzy, lubi łączyć różne style. Jego muzyczne klimaty goszczą wszędzie tam, gdzie muzyka klubowa rządzi. I wreszcie C-BooL! DJ i producent związany z muzyką  klubową od najmłodszych lat. Ma swój własny muzyczny styl i trend, który królował na parkietach tanecznych w Polsce i Europie. W 2016 roku ukazał się jego singiel "Never Go Away”, który podbija polskie listy przebojów.


Miejscem wydarzenia będzie nowo powstałe Międzynarodowe Centrum Targowo - Kongresowe Ptak Warsaw Expo. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce i Europie Środkowej. Jest położone w podwarszawskim Nadarzynie u zbiegu dróg S7, S8 i A2. Doskonała lokalizacja i nowe rozwiązania drogowe sprawiają, że dojazd do centrum stolicy zajmuje jedynie 15 minut, a dojazd do Lotniska Chopina - 10 minut. Ptak Warsaw Expo powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych również przez firmy zewnętrzne. Obiekt tworzy kompleks sześciu nowoczesnych hal o łącznej powierzchni wystawienniczej 143 000 mkw. i zewnętrznej równej 500 000 mkw.


Bilety na 5. i 6. rundę Drift Masters GP do nabycia na eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik.

_________________________________________________________________________

 

Kajetan Rutyna, to młody, utalentowany kierowca driftowy, który z bratem i przyjaciółmi budowali przez kilka ostatnich lat wspaniałą rajdówkę na bazie Mercedesa W201, czyli 190-tki. Niestety, 4 czerwca 2016r. podczas zawodów w Płocku samochód doznał poważnych obrażeń - jak się później okazało Kajetan również - diagnoza złamany 7my krąg szyjny.

 

Kajetan wraca do zdrowia, ale niestety finansowo nie poradzi sobie z odbudową auta.
Jeśli chcecie pomóc - dorzućcie swoją cegiełkę!

 

https://zrzutka.pl/c5xhz9