Sporty motorowe

 • Dramat rosyjskiego żużlowca. Od lat choruje na raka. Lekarze odkryli kolejne przerzuty

  Dramat rosyjskiego żużlowca. Od lat choruje na raka. Lekarze odkryli kolejne przerzuty

  Złośliwy nowotwór skóry nie przestaje nękać żużlowca Andrieja Kudriaszowa. Rosjanin, mający polskie obywatelstwo, miał przejść amputację nogi. Operację odłożono w czasie, ale nie jest to dobra informacja. - Najpierw lekarze muszą zniwelować przerzuty, aby wyeliminować nowotwór z innych części organizmu - przekazała portalowi po-bandzie.com.pl Aneta Kuźniar, która opiekuje się żużlowcem.

 • Ten skandal wstrząsnąłby F1, ale były szef go wyciszył. Hamilton może stracić tytuł
 • Były zespół Kubicy 'celowo ukrył fakty'. Został pozwany na 149 milionów
 • O włos od tragedii podczas wyścigu F1. Fani zrobili to, czego nie powinni

  O włos od tragedii podczas wyścigu F1. Fani zrobili to, czego nie powinni

  Grand Prix Australii w Formule 1 mogło zakończyć się tragedią. Duża grupa kibiców wdrapała się na ogrodzenie i wbiegła na tor, kiedy jeszcze przebywały na nim samochody. O sytuacji informował Lewis Hamilton, a teraz władze FIA i organizatorzy wyścigu badają sprawę i zapewniają podjęcie stosownych kroków.

 • Kibic zakrwawiony po wyścigu F1. Potężne uderzenie. 'Miałem wielkie szczęście'

  Kibic zakrwawiony po wyścigu F1. Potężne uderzenie. "Miałem wielkie szczęście"

  Do niebezpiecznej sytuacji doszło na ostatnich okrążeniach Grand Prix Australii F1. Po uderzeniu Kevina Magnussena w barierę, fragment bolidu przeleciał nad płotem okalającym tor i wylądował na trybunach, raniąc w ramię jednego z kibiców. - Nie jestem pewien, co się naprawdę stało. (...) Myślę, że miałem wielkie szczęście, ponieważ wszystko mogło zakończyć się o wiele gorzej - przyznał fan.