Lidia Augustyniak
-
Lekkoatletyka. Grad medali na mistrzostwach Polski. Złoto w sprintach, młocie, dysku, trójskoku
Sukcesem wielkopolskich lekkoatletów zakończyły się mistrzostwa Polski do lat 23 rozgrywane w Jeleniej Górze. Złote medale zdobywały Kamila Ciba, Patrycja Wyciszkiewicz, Lidia Augustyniak, Lawina Kopron i Adrianna Szóstak
-
Lekkoatletyka. Lidia Augustyniak z AZS Poznań startowała w Montreuil
Poznańska dyskobolka Lidia Augustyniak rzuciła dyskiem 56,12 m podczas mityngu lekkoatletycznego w Montreuil we Francji. Ta młoda zawodniczka wchodzi w miejsce Żanety Glanc
-
Lekkoatletyka. Patrycja Wyciszkiewicz ze srebrnym medalem Młodzieżowych Mistrzostw Europy
Patrycja Wyciszkiewicz z Olimpii Poznań wywalczyła srebro wraz z koleżankami - Małgorzatą Curyło, Martyną Dąbrowską i Adrianną Janowicz - w sztafecie 4x400 metrów. Polki stoczyły wspaniałą walkę o złoto z Brytyjkami