Oświadczenie po wypadku Anny Rogowskiej

Ania Rogowska mimo wypadku, chce wystartować w sierpniowych Mistrzostwach Świata - zapowiada w oświadczeniu menadżer polskiej tyczkarki Janusz Szydłowski.

Treść oświadczenia:

Po groźnie wyglądającym zdarzeniu podczas imprezy "Green-Uu Tyczka Na Molo 2011" w Sopocie, u naszej czołowej tyczkarki zdiagnozowano wyłącznie pęknięcie skóry na lewej dłoni. W szpitalu na gdańskiej Zaspie Ani założono osiem szwów, które według zaleceń lekarskich, zostaną zdjęte po ok. dwóch tygodniach.

Ania czuje się dobrze i będzie realizowała pełen program treningowy z wyłączeniem elementów skoku o tyczce. Powrót naszej mistrzyni na rozbieg tyczkarski planowany jest na pierwszą dekadę sierpnia. Wcześniej, Ania przejdzie kolejne konsultacje lekarskich po których zapadnie ostateczna decyzja, kiedy zawodniczka wróci do udziału w zawodach.

Na dzień dzisiejszy wydaje się, że udział Ani w sierpniowych Mistrzostwach Świata w koreańskim Deagu nie jest zagrożony.

Dziękujemy wszystkim za troskę, wyrazy sympatii i wielkie wsparcie, jakie cały czas otrzymujemy od fanów i sympatyków z kraju i zagranicy.

Na pewno pomogą one Ani w jak najszybszym powrocie do pełnego zdrowia i wspaniałej sportowej dyspozycji.

"Ania ma ogromną wolę walki"

TVP Sport: Fatalny wypadek Rogowskiej ?

Tak lata Anna Rogowska - galeria

 

POLECAMY - wywiad z Anną Rogowską tuż przed feralnymi zawodami w Sopocie

Więcej o: