Natalia Kaczmarek biegnie po medal. O której? Gdzie oglądać MŚ w Budapeszcie? [TRANSMISJA, STREAM]

Natalia Kaczmarek w środowy wieczór wystartuje w finale biegu na 400 m. Będzie to okazja na drugi medal dla Polski podczas tegorocznych mistrzostw świata w lekkoatletyce w Budapeszcie. O której godzinie rozpoczęcie biegu? Gdzie można go obejrzeć? Transmisja na żywo, stream online.

Natalia Kaczmarek ma za sobą bardzo dobry występ w półfinale biegu na 400 m podczas mistrzostw świata w Budapeszcie. Polska lekkoatletyka osiągnęła w nim czas 49,50 s, który był zaledwie o dwie setne gorszy od jej rekordu życiowego i zapewnił jej wygraną w biegu półfinałowym.

Zobacz wideo "FIFA" odchodzi do przeszłości. Powstało "EA Sports FC 24"

Natalia Kaczmarek zdobędzie drugi medal dla Polski podczas mistrzostw świata w Budapeszcie?

Na półmetku tegorocznych mistrzostw świata w lekkoatletyce Polska ma zaledwie jeden medel - srebro zdobyte przez Wojciecha Nowickiego w rzucie młotem. W środowy wieczór może do niego dołączyć klubowa koleżanka z Podlasia Białystok, Natalia Kaczmarek. - Wygrałam już z każdą zawodniczką, z którą tu będę biegła w finale. To jest dobry prognostyk, chociaż wiadomo, że tu jest nowe rozdanie i na pewno wszystkie zawodniczki są świetnie przygotowane. Ale ja też jestem i będę walczyła o jak najwyższe miejsce. Wygra najlepsza tego dnia - mówiła Kaczmarek cytowana przez Łukasza Jachimiaka ze Sport.pl.

25-latka ma na koncie medale zdobyte podczas prawie wszystkich najważniejszych imprez (zarówno indywidualnie, jak i sztafecie) - igrzysk olimpijskich, mistrzostw Europy, halowych mistrzostw świata, czy halowych mistrzostw Europy. W tym roku zdobyła dwa srebrne medale podczas igrzysk europejskich - indywidualnie na 400 m oraz sztafecie mieszanej 4x400 m. Na pewno wielu kibiców życzyłoby reprezentantce Polski, żeby dorzuciła dzisiejszego wieczora wreszcie medal mistrzostw świata. 

Natalia Kaczmarek biegnie w finale na MŚ w Budapeszcie. O której i gdzie oglądać? [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE]

Finał biegu na 400 m kobiet na mistrzostwach świata w Budapeszcie z udziałem Natalii Kaczmarek, odbędzie się w środę 23 sierpnia. Start zaplanowany jest na godzinę 21:35. Transmisję będzie można obejrzeć na w TVP 1, TVP Sport oraz Eurosporcie 1. Zmagania można również śledzić w internecie na stronie sport.tvp.pl oraz Eurosporcie Extra w serwisie Player.pl.

Więcej o: