Orlen pogratulował medalu HME Ennaoui. Jej odpowiedź zaskakuje: "Prosiłabym"

"Dzień dobry, bardzo dziękuję za gratulacje, ale prosiłabym o niełączenie więcej mojego wizerunku z ORLEN Team" - napisała Sofia Ennaoui w odpowiedzi na gratulacje ze strony Orlenu za zdobycie brązowego medalu. Na komentarz lekkoatletki szybko zareagował PKN Orlen.

Polacy w dobrym stylu zaprezentowali się na halowych mistrzostwach Europy w Stambule. Jedną z wyróżniających się postaci była Sofia Ennaoui, która zdobyła brązowy medal w biegu na 1500 metrów. Polka osiągnęła czas 04:04.06, co jest jej nowym rekordem życiowym. - Jestem chyba najszczęśliwsza w tej hali - powiedziała w rozmowie z TVP Sport. 

Zobacz wideo Ahonen upił się tam, a potem skoczył 240 metrów. Ten pub znają wszyscy, którzy jeżdżą do Planicy

Sofia Ennaoui odpowiada na gratulacje Orlenu

Dla 27-latki był to wielki sukces. Do tej pory dwukrotnie zdobywała medale na halowych mistrzostw Europy. Wcześniej w 2017 roku sięgnęła po złoty medal w Belgradzie, a dwa lata później srebro w Glasgow. Ennaoui zebrała wiele zasłużonych gratulacji, w tym między innymi od Orlenu. Lekkoatletka szybko na nie odpowiedziała, zaznaczając, że zakończyła współpracę z tą firmą i nie chce być z nią już łączona. 

"Dzień dobry, bardzo dziękuję za gratulacje, ale prosiłabym o niełączenie więcej mojego wizerunku z ORLEN Team z powodu zakończenia naszej współpracy pod koniec poprzedniego roku. Z tego, co się orientuję, obecnie należę do teamów: AZS UMCS Lublin, PKO Bank Polski Biegajmy Razem, Nike i oczywiście teamu mojego trenera Wojciecha Szymaniaka, pozdrawiam!" - napisała na Facebooku. 

Orlen odniósł się do jej komentarza, twierdząc, że sponsoruje cały związek lekkoatletów, a nie pojedynczych zawodników. "PKN ORLEN jest Generalnym Sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Na naszych profilach na bieżąco relacjonujemy starty i sukcesy wszystkich polskich lekkoatletów. Jeszcze raz gratulujemy świetnego występu w Stambule i trzymamy kciuki za kolejne starty w tym sezonie!" - czytamy. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Łącznie na halowych mistrzostwach Europy Polacy wywalczyli siedem medali (cztery srebrne i trzy brązowe). Mimo że byliśmy jedną z najbardziej utytułowanych reprezentacji, taki dorobek uplasował nasz kraj dopiero na 15. miejscu w klasyfikacji medalowej. Wpływ na to miał brak złotego medalu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA