Adrianna Sułek w akcji. To jest hit. Skradła serca [WIDEO]

Adrianna Sułek zdobyła srebrny medal w wieloboju podczas mistrzostw Europy w Monachium. W sieci fani komentują nie tylko wielki sukces Polki, ale głośno jest także o wyjątkowym stylu, w jakim rzuciła oszczepem. "To taniec kraba" - czytamy.

W czwartek Adrianna Sułek w znakomity sposób zaprezentowała się w siedmioboju. W skoku w dal Polka uzyskała wynik 6,55 m, ustanawiając swój nowy rekord życiowy. Następnie podczas konkurencji rzutu oszczepem, osiągnęła podobny sukces. Zawodniczka uzyskała wynik 42,86 m i ponownie pobiła życiowy rekord. Polka zajęła drugie miejsce w swojej grupie, tuż za Ukrainką Juliją Łoban (44,77 m).

Zobacz wideo

Styl rzutu oszczepem Sułek hitem w sieci. "To taniec kraba"

Kibice nie zwrócili uwagi jedynie na wielki sukces Sułek, ale również na wyjątkowy styl nabiegu. Zawodniczka biegła podobnie, jak Jack Sparrow z filmu "Piraci z Karaibów". "Kocham jej technikę", "To taniec kraba" - piszą fani. 

Sposób, w jaki Sułek rzuca oszczepem stał się hitem także podczas mistrzostw świata w Eugene. Internauci pisali, że "córka Jacka zmierza na igrzyska olimpijskie" lub "jakby trenował ją Jack Sparrow".

W czwartek Adrianna Sułek pokazała ogromną wolę walki. Polka pomimo kontuzji okazała się najlepsza w biegu na 800 metrów i zgromadziła łącznie 6532 punkty, dzięki czemu zdobyła srebrny medal w siedmioboju. Fani byli zachwyceni niesamowitą formą i niezłomnością zawodniczki. "Znakomita sportsmenka. Charakterem i wolą walki przeniosła góry.", "Sułek jest genialna", "Z tym charakterem i talentem za dwa lata będzie mistrzem." - czytamy na Twitterze. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dla Sułek był to drugi medal w tym sezonie. Wcześniej sięgnęła także po srebro podczas Halowych Mistrzostw Świata w Belgradzie. Zajęła także czwarte miejsce podczas mistrzostw świata w Eugene, ustanawiając przy tym rekord Polski.

Więcej o:
Copyright © Agora SA