Koronawirus dogonił najszybszego człowieka świata. Bolt zakażony po wielkiej imprezie

Usain Bolt poinformował na swoim Instagramie, że otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Kilka dni wcześniej obchodził swoje urodziny, na które zaprosił wielu gości, w tym m.in. Raheema Sterlinga.

Usain Bolt opublikował nagranie na Instagramie, na którym potwierdził, że otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Ostrzegł w nim wszystkich swoich obserwujących, aby pomyśleli o swoim bezpieczeństwie. - Uważajcie na siebie - zaapelował Jamajczyk. Jak poinformował, poddał się domowej izolacji, jednak kibice zarzucają mu niewłaściwe zachowanie w ostatnich dniach.

Zobacz wideo "Dwie grupy będą lobbowały za starą formułą Ligi Mistrzów"

Usain Bolt zakażony koronawirusem. Zorganizował imprezę urodzinową

Bolt w ubiegłym tygodniu obchodził 34. urodziny. W mediach społecznościowych chwalił się zdjęciami i nagraniami z imprezy, którą wyprawił z tej okazji. Fani zwrócili uwagę Jamajczykowi, że nie przestrzegał żadnych zasad związanych z pandemią koronawirusa, przez co nie może być zaskoczony pozytywnym wynikiem testu, który potwierdził także jamajski minister zdrowia.

Na imprezie zorganizowanej przez Bolta pojawiło się wiele znanych osób. Jedną z nich był skrzydłowy Manchesteru City, Raheem Sterling. On także miał nie przestrzegać żadnych zasad bezpieczeństwa, co oznacza, że będzie musiał poddać się kwarantannie. Szczęśliwie dla Anglika, sezon Premier League rozpoczyna się dopiero 12 września.

Przeczytaj także:

Więcej o: