Usain Bolt wyjawił imię swojej córki. Pasuje do niej idealnie

Usain Bolt zdradził imię swojej córki, która przyszła na świat w maju. - Razem z moją dziewczyną otwieramy nowy rozdział naszego życia z Olympią Lightning [z angielskiego "błyskawica" - dop.red] Bolt - napisał Jamajczyk.

Olympia Lightning Bolt - tak nazywa się córka Usaina Bolta, którą w maju urodziła dziewczyna rekordzisty świata na 100 metrów, Kasi Bennet. Jamajczyk podzielił się informacją przez swoje media społecznościowe, wstawił także jej zdjęcie. To ze względu na urodziny jego partnerki. 

Zobacz wideo Spadkowicze z ekstraklasy zostaną w lidze? "Idiotyczny pomysł"

Usain Bolt podał imię swojej córki. Nazwał ją drugim imieniem córki Sereny Williams

- Wszystkiego najlepszego dla mojej dziewczyny, szczęśliwych urodzin. Cieszę się, że mogę spędzić ten wyjątkowy dzień z tobą. Chcę tylko twojego szczęścia. Otwieramy nowy rozdział naszego życia razem z naszą córką, Olympią Lightning Bolt - napisał były sprinter, którego nazywano "Błyskawicą".

Fani Jamajczyka szybko zaczęli łączyć imię dziecka z drugim imieniem córki Sereny Williams, Alexis Olympii Ohanian Junior. Tenisistka pogratulowała Boltowi, reagując na zdjęcie Olympii na Twitterze. 

Bolt zakończył karierę sprintera w 2017 roku po mistrzostwach świata rozgrywanych w Londynie. W swojej karierze zdobył osiem złotych medali olimpijskich, czternaście medali MŚ, z czego jedenaście złotych i wciąż jest rekordzistą świata na 100 (9,58) i 200 metrów (19,19). 

Przeczytaj także:

Więcej o: