Chwile grozy na konkursie skoku o tyczce! Polak nie trafił w zeskok [WIDEO]

W czwartek Telewizja Polska zorganizowała konkurs skoku o tyczce przy swojej siedzibie. Kibice oglądający zawody przeżyli chwilę grozy, bo Adrian Kupczak nie trafił idealnie w materac.

- Tyczka jest konkurencją w zasadzie bezpieczną, ale błędy techniczne sprawiają, że dzieje się to, co właśnie widzieliśmy - powiedział komentujący zawody Sebastian Chmara.  

Urodzony w 2002 roku Adrian Kupczak źle wyszedł do góry. Polak ukierunkował ciało za bardzo w prawą stronę i niestety, mogło się to bardzo źle skończyć. Kupczak miał jednak wiele szczęścia, bo choć trochę udało mu się zahaczyć o materac. Dlatego nie doszło do żadnej poważnej kontuzji. Wiele wskazuje na to, że całe zdarzenie skończy się jedynie na strachu i kilku obtarciach. 

Po całym zdarzeniu do młodego tyczkarza podszedł też nasz najlepszy zawodnik - Piotr Lisek, który przybił piątkę z Kupczakiem. W rywalizacji mężczyzn najlepszy okazał się własnie Piotr Lisek, który skoczył 5,60 m. W rywalizacji kobiet najlepsza była Vintoria Kalitta z wynikiem - 4,00 metra.

Więcej o: