Sport.pl

Sensacja! Michał Haratyk, nasz mistrz Europy, przepadł w eliminacjach

Tylko Konrad Bukowiecki awansował do finału pchnięcia kulą mężczyzn na mistrzostwach Świata w Katarze. Awans nie udał się mistrzowi Europy Michałowi Haratykowi - i to jest sensacyjna informacja.

Konrad Bukowiecki zaliczył pewny awans do finału pchnięcia kula, ale ta sztuka nie udała się dwóm pozostałym biało-czerwonym. - Po rozgrzewce wiedziałem, że mogę pchać daleko - powiedział Bukowiecki w rozmowie z TVP Sport. Polak już w pierwszej próbie osiągnął 21.16 m, a do awansu wystarczyło 20.90

Sensacja! Haratyk nie wszedł do finału

Niestety do finału nie wszedł Michał Haratyk, czyli nasz mistrz Europy. Polak w swojej najlepszej próbie osiągnął 20.52 m. Lepszy od Haratyka był także Jakub Szyszkowski - jego najlepszy wynik to (20.55).

Więcej o:
Komentarze (14)
Sensacja! Michał Haratyk, nasz mistrz Europy, przepadł w eliminacjach
Zaloguj się
 • rafikman

  Oceniono 5 razy 5

  O co tu chodzi ? Facet nie pali żadnej próby i pcha wszystkie próby w granicach 20.50 a jeszcze 2 tyg temu ponad 21.80 ? Przecież to nie junior tylko doświadczony zawodnik. Jedyne co zapamiętam z jego występu to siarczyste ku.wa po każdej próbie.

 • krzy-czy

  Oceniono 7 razy 3

  przed mistrzostwami, w trakcie pompowania balonika, pisałem że z medali na papierze realizowanych jest 30-40%.
  łojezusicku-ileż minusów dostałem.

 • aciddrummer

  Oceniono 2 razy 2

  To wszystko przez kiepskie pokoje. Gdyby związek ulokował ich w Hiltonie to od razu zaczelinby dalej skakać, szybciej biegać i mocniej rzucać.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 2

  Których badają na doping?
  czy otsiderów też?

 • cxubmsqq1

  Oceniono 10 razy 2

  Majewski - do roboty, pisz protesty! Wystarczy kilku przed nim zdyskwalifikowac i bedzie w finale.

  A juz powazniej - to nie jest az taka sensacja, Europa nie za bardzo sie w tej dyscyplinie (jak jak zreszta w wielu innych) liczy. Na 12-tu finalistow jest raptem 4 Europejczykow.

  Dmuchanie balonow przez polskie mass-media i rozdawanie medali przed zawodami (w gazecie.pI celuje w tym niejaki red. Jachimiak) jest bez sens, ale polska manie wyzszosci trudno leczyc....

 • kalowiec

  Oceniono 1 raz -1

  Celowa robota? Ciekawe...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX