Sport.pl

Paweł Fajdek: Historia z obrażeniem się Anity Włodarczyk na memoriał Kamili Skolimowskiej bardzo mnie rozbawiła

- Włodarczyk zawiodła kibiców, straciła zaufanie i wiarygodność. Zbudowała całą swoją karierę na przyjaźni z Kamą, co generalnie było medialną pierdołą, a teraz jestem przekonany, że od Berlina wszystkie medale dedykować będzie Irenie Szewińskiej, bo tak jest łatwiej - powiedział w rozmowie ze Sportowymi Faktami Paweł Fajdek, mistrz świata w rzucie młotem.

Anita Włodarczyk - dwukrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem - miała wystartować Memoriale Kamili Skolimowskiej w Chorzowie. Miała, jednak ostatecznie nie wzięła udziału w zawodach, tak samo jak w Festiwalu Rzutów Kamili Skolimowskiej w Cetniewie, gdzie miała być największą gwiazdą. Dla wielu zachowanie polskiej mistrzyni było szokujące, bo Włodarczyk wielokrotnie podkreślała, że ze ś.p. Skolimowską łączyły ją przyjacielskie stosunki.

Tymczasem Włodarczyk nie wystartowała w obu zawodach z powodu konfliktu z Konradem Bukowieckim. Ten zamieścił na Instagramie zdjęcie, którym zapraszał kibiców na zawody w Cetniewie. Na nim znajdowały się cztery osoby - Bukowiecki, Włodarczyk, Paweł Fajdek oraz Piotr Małachowski.

Bukowiecki napisał komunikat do kibiców i czarną ramką całkowicie zakrył na zdjęciu Włodarczyk. - Anita to zobaczyła i zadzwoniła, żeby powiedzieć, że według niej to jest zachowanie działające na szkodę zawodów i pamięci Kamili. Powiedziała, że nie wystartuje, chyba że zgody na start od nas nie dostanie Bukowiecki - mówił w rozmowie ze Sport.pl ojciec mistrzyni, Robert Skolimowski.

- To co zrobił Bukowiecki to absolutna prowokacja. Ale Anita w każdym wywiadzie przypomina, że Kamila była jej bliska, a teraz nie daje świadectwa swoim słowom - komentował nam sprawę Marek Plawgo.

Do sytuacji w rozmowie ze Sportowymi Faktami wrócił też Fajdek. - Toleruję ją. Jesteśmy w jednej grupie sportowej, reprezentujemy nasz kraj. Anita, że tak powiem - nie jest zbyt koleżeńska. Znałem ją jeszcze, zanim została mistrzynią, i miałem wyrobione zdanie, więc historia z tego roku z jej obrażeniem się na memoriał Kamili Skolimowskiej bardzo mnie rozbawił - powiedział.

Paweł Fajdek zadebiutował w "Bundeslidze", chce mieć swój talk-show i nie przestaje marzyć o złocie w Tokio

- Ludzie mogli zobaczyć, jaka jest Anita. Po Konradzie Bukowieckim cały konflikt spłynął jak po kaczce - jest młodym zawodnikiem, a zyskał rozgłos, tymczasem Włodarczyk zawiodła kibiców, straciła zaufanie i wiarygodność. Zbudowała całą swoją karierę na przyjaźni z Kamą, co generalnie było medialną pierdołą, a teraz jestem przekonany, że od Berlina wszystkie medale dedykować będzie Irenie Szewińskiej, bo tak jest łatwiej.

Festiwal Rzutów Kamili Skolimowskiej. Anita Włodarczyk nie wystartowała, bo obraziła się na Konrada Bukowieckiego

Lekkoatletyka. Marek Plawgo: Anita Włodarczyk i Konrad Bukowiecki jak dzieci w piaskownicy, a nie mistrzowie

Lekkoatletyka. Anita Włodarczyk oburzyła się na post Konrada Bukowieckiego [ZDJĘCIE]

Więcej o:
Komentarze (153)
Paweł Fajdek: Historia z obrażeniem się Anity Włodarczyk na memoriał Kamili Skolimowskiej bardzo mnie rozbawiła
Zaloguj się
 • Agnieszka Mazurek

  Oceniono 69 razy 41

  A ja myślałam, ze Anita zbudowała swoją karierę na złotych medalach. Że wypracowała ją ciężko na treningach. O p. Bukowieckim nie słyszałam aż do sytuacji gdy zachował się jak szczeniak.

 • ketjow1978

  Oceniono 65 razy 33

  Jak się chłopcze na kolejnych igrzyskach nie sfajdasz, to będziesz mógł mówić bez śmieszności o pani Anicie Włodarczyk, dwukrotnej mistrzyni olimpijskiej. Na razie jesteś, sorry za określenie miękkim waflem

 • k-jagiello

  Oceniono 34 razy 16

  Paskudny plotkarz. Niech ocenę Wlodarczyk zostawi kibicom. Poleciał do mediów, żeby AW opluć.

 • panie.cos.pan

  Oceniono 15 razy 13

  Muszę powiedzieć, że oni wszyscy tak wskoczyli w ten jednogłos, że zaczynam być zażenowany. Teraz następny próbuje książkę na tym promować. Uderzają poniżej pasa. Fanem Włodarczyk specjalnie nie jestem tak nie podoba mi się to.

  Po pierwsze takich rzeczy nawet dzieci w szkole nie noszą do pani wychowawczyni i bardziej honorowi zostawiają we własnym gronie. Uderzanie w przyjaźń ze zmarła osobą jaka ona by nie była, czy medialna czy nie to brak klasy.
  Gdzieś tu w cieniu jest osoba bardzo sprytnego menadżera, który od lat pompował całą promocję wydarzeń i oni wszyscy udają, że tego teraz nie pamiętają. Był partnerem Kamili i to on sam forsował tę przyjaźń na każdych zawodach bo to jemu zależało na PR i promocji. Ale teraz nagle Anita zostaje z tym samodzielnie, podczas gdy za tym stoją relacje wielu ludzi.

  Mowa o tym, że zbudowała na tym karierę jest poniżej krytyki. Została rekordzistką świata i zaczęła rzucać powyżej 82 metrów dzięki przyjaźni z Kamilą...? No to nie wiedziałem, że droga na szczyt jest tak dziecinnie prosta. Wystarczy dobry PR i przebijasz wszelkie fizyczne bariery omijając pół życia ciężkiej pracy?

  Oj lekkoatleci, lekkoatleci, bagienko tworzycie. Prości z was ludzie, ktoś was tam powinien złapać za język. Lubię lekkoatletykę ale na pewno tej książki nie kupię. Nie popieram takich metod ani atencji.

 • student_zebrak

  Oceniono 29 razy 13

  fajdek sie sfajdal
  Wlodarczyk ma osiagniecia na najwyzszym poziomie na najwazniejszych imprezach
  ma prawo ukladac sobie starty wedle uwazania
  Bukowiecki ..... szkoda slow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX