Anita Włodarczyk nie wystartuje w Memoriale Kamili Skolimowskiej w Chorzowie

- Żadne formy nacisku, perswazji a nawet próby szantażu nie będą miały wpływu na zmianę mojej decyzji - napisała Anita Włodarczyk na Twitterze. To oznacza, że nie wystartuje w Memoriale Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

- Anita Włodarczyk jednak wystartuje w Memoriale Kamili Skolimowskiej w Chorzowie - napisał 'Przegląd Sportowy'. Dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich zdementowała tę informację.

Ojciec Kamili Skolimowskiej o decyzji Włodarczyk

- Oświadczam, że nie wystartuję w Memoriale K.Skolimowskiej w Chorzowie. Podjęcie takiej decyzji było dla mnie bardzo trudne. Kamila zostanie w moim sercu. Żadne formy nacisku, perswazji a nawet prób szantażu nie będą miały wpływu na zmienię mojej decyzji - napisał Włodarczyk na Twitterze.

Przypomnijmy, Anita Włodarczyk nie wzięła udziału w Festiwalu Rzutów Kamili Skolimowskiej. Młociarka miała się obrazić na zdjęcie zamieszczone na Instagramie przez Konrada Bukowieckiego.

Zobacz zdjęcie opublikowane przez Bukowieckiego

Włodarczyk miała być największą gwiazdą imprezy rozgrywanej we Władysławowie, a konkretnie w centrum przygotowań olimpijskich w Cetniewie. Mistrzyni olimpijska miała uświetnić imprezę poświęconą jej przyjaciółce - Kamili Skolimowskiej. Niestety, zawodniczka nie pojawiła się na zawodach.

Teraz ogłosiła, że nie pojawi się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.