Sport.pl

Lekkoatletyka. Anita Włodarczyk oburzyła się na post Konrada Bukowieckiego [ZDJĘCIE]

Anita Włodarczyk nie wzięła udziału w Festiwalu Rzutów Kamili Skolimowskiej. Młociarka miała się obrazić na zdjęcie zamieszczone na Instagramie przez Konrada Bukowieckiego. Wiadomo, o który post dokładnie chodzi.

Włodarczyk miała być największą gwiazdą imprezy rozgrywanej we Władysławowie, a konkretnie w centrum przygotowań olimpijskich w Cetniewie. Mistrzyni olimpijska miała uświetnić imprezę poświęconą jej przyjaciółce - Kamili Skolimowskiej. Niestety, zawodniczka nie pojawiła się na zawodach.

Konrad Bukowiecki na Instagramie zaprosił kibiców na zawody. Okazało się jednak, że Bukowiecki napisał komunikat do kibiców i całkowicie zakrył na zdjęciu Anitę Włodarczyk. 

Od tego zdjęcia się zaczęło: 

Wpis Konrada BukowieckiegoWpis Konrada Bukowieckiego Instagram

- Na plakacie są cztery osoby: Bukowiecki, Piotr Małachowski, Paweł Fajdek i Anita Włodarczyk. Na jej postaci znalazła się prostokątna ramka, w której Konrad umieścił tych kilka słów. Anita to zobaczyła i zadzwoniła, żeby powiedzieć, że według niej to jest zachowanie działające na szkodę zawodów i pamięci Kamili. Powiedziała, że nie wystartuje, chyba że zgody na start od nas nie dostanie Bukowiecki. Postawiła nas pod ścianą - relacjonował Skolimowski w rozmowie ze Sport.pl.

- Piaskownica, a nie międzynarodowe areny - mówi Marek Plawgo o konflikcie Konrada Bukowieckiego i Anity Włodarczyk. Przez złą relację kulomiota i młociarki rekordzistka świata zrezygnowała ze startu w zawodach poświęconych pamięci Kamili Skolimowskiej. - To co zrobił Bukowiecki to absolutna prowokacja. Ale Anita w każdym wywiadzie przypomina, że Kamila była jej bliska, a teraz nie daje świadectwa swoim słowom - komentował dla Sport Marek Plawgo, ekspert TVP, a w przeszłości medalista MŚ i ME w biegach na 400 m i 400 m przez płotki

Więcej o:
Komentarze (152)
Anita Włodarczyk oburzyła się na post Konrada Bukowieckiego. Od tego się zaczęło [ZDJĘCIE]
Zaloguj się
 • tektur

  Oceniono 47 razy 39

  Zachowanie Bukowieckiego na poziomie tępego dwunastolatka.
  Inna sprawa, że Włodarczyk tak bezsensownie zareagowała, wystarczyło to dzieło skomentować - podać osiągnięcia zasłoniętego zawodnika, czyli zawodniczki z osiągnięciami kulomiota.

 • raczkowski

  Oceniono 33 razy 27

  Myślałem, że to nadmuchana afera, ale to, co zrobił Bukowiecki, jest po prostu chamskie.

 • jhbsk

  Oceniono 30 razy 26

  Dupek a nie sportowiec.

 • onuce-precz

  Oceniono 37 razy 25

  dla mnie to prowokacja bukowieckiego. anita jest konfliktowa ale tutaj ma racje.

 • realistik

  Oceniono 31 razy 23

  Dupek Bukowiecki jeszcze nic nie osiągnął a zachowuje się jak półgówek. Przecież on nawet do pięt Włodarczyk nie dorasta jeśli chodzi o sukcesy sportowe. A swoją drogą gdzie są organizatorzy memoriału skoro primitywnemu burakowi pozwalają na takie ekscesy!

 • droch

  Oceniono 26 razy 22

  Zachowanie Zawodnika Bukowieckiego na poziomie zbliżonym do psychopaty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX