Dziennikarz TVP wyprowadził z równowagi polskiego mistrza

Adam Kszczot świetnie zaprezentował się w swoim biegu eliminacyjnym na 800 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata i z trzecim czasem awansował do półfinału. Chwilę później z równowagi wyprowadził go dziennikarz TVP. Kszczot natychmiast przerwał rozmowę i poszedł do szatni.

Adam Kszczot to dwukrotny mistrz Europy oraz srebrny medalista mistrzostw świata z Pekinu 2015 roku. Polski biegacz bardzo przyzwoicie wyglądał również na początku tegorocznego sezonu. Najlepszym potwierdzeniem tego było złoto w halowych mistrzostwach Europy. 

Po udanym biegu w eliminacjach Aleksander Dzięciołowski z TVP zaprosił biegacza na rozmowę. Reporter TVP zacytował trenera Polaka, który w prywatnej rozmowie z dziennikarzem powiedział, że Kszczot „już nigdy nie będzie taki szybki jak w Rio”. 

Te słowa bardzo dotknęły Kszczota, który zdenerwował się i odpowiedział: "Nie powinieneś mi takich rzeczy mówić, dzięki, pa!". 27-latek przerwał rozmowę i poszedł do szatni. 

Adam Kszczot biegnie po drugi medal MŚ: Straszny ból całego ciała, łącznie z rzęsami. Zdarzają się dziury w pamięci" [WYSPORTOWANI]