Lekkoatletyczne MŚ. Adam Kszczot, wicemistrz świata, przejmuje Instagrama Sport.pl!

Adam Kszczot, wicemistrz świata w biegu na 800 m, przez najbliższe dni będzie prowadził instagrama Sport.pl. To doskonała okazja, żeby od kulis śledzić rozpoczynające się lekkoatletyczne mistrzostwa świata w Londynie.

Adam Kszczot to m.in. wicemistrz świata i dwukrotny mistrz Europy w biegu na 800 m.

W rozpoczynających się w piątek mistrzostwach świata w Londynie 27-letni zawodnik będzie bronił srebrnego medalu sprzed dwóch lat z Pekinu. Szanse na powtórzenie osiągnięcia ma spore. Po pierwsze Kszczot jest w doskonałej formie, a po drugie odpadł mu najgroźniejszy rywal, czyli Kenijczyk David Rudisha. Dwukrotny mistrz świata i złoty medalista olimpijski z powodu kontuzji zrezygnował ze startu w Londynie.

Lekkoatleta z Łodzi oprócz świetnych wyników na bieżni, wyróżnia się również w mediach społecznościowych. Ma doskonały kontakt z fanami. Coraz chętniej odsłania kulisy swojego sportowego życia na Facebooku oraz na Instagramie.

Od środy do piątku Kszczot zagości na profilu @Sport.pl. Śledźcie insta stories i podglądajcie od środka trening i kadrowe życie jednego z najlepszych biegaczy na świecie. Przygotujcie się na solidną dawkę pozytywnej energii!

KLIK: CAŁY DZIEŃ Z ADAMEM KSZCZOTEM NA INSTAGRAMIE SPORT.PL

Adam Kszczot biegnie po drugi medal MŚ: Straszny ból całego ciała, łącznie z rzęsami. Zdarzają się dziury w pamięci" [WYSPORTOWANI]

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.