Pobiegnij w Jeff's Banana Run!

Lubisz aktywność fizyczną połączoną z dobrą zabawą? Potrafisz biegać w przebraniu? 24 października na Polu Mokotowskim ruszy pierwsza edycja biegu Jeff's Banana Run. Organizatorzy zapewnią nie tylko dobrą zabawę, ale też profesjonalną organizację wydarzenia. Radość biegania i końcówkę sezonu można będzie uczcić wyjątkowymi strojami, a do tego pomóc potrzebującym - podopiecznym Fundacji Spartanie Dzieciom

Moda na bieganie, medialny szum wokół niego, sponsorzy i rywalizacja... Wszystko to sprawia, że bieganie nabrało w ostatnich latach poważnego charakteru. Zaczęły liczyć się m.in "życiówki", sprzęt Warto jednak pamiętać, że u podstaw biegania leży przyjemność ruchu i przebywania w naturze. Wraz ze zbliżającym się końcem sezonu biegowego, pora porzucić na chwilę wszechobecną powagę. Dlatego w sobotę 24 października, po raz pierwszy wystartuje Jeff's Banana Run, czyli bieg przebierańców. Uczestnicy wystartują o godz. 11.30 i przebiegną 2,8 km. Gonić będą uciekającego przed nimi banana!

 

Zawody tego typu odbywały się już z sukcesem na świecie. Przyciągają kolorowe tłumy uczestników i radosną publiczność, dlatego Warszawa także powinna mieć swoje święto nieskrępowanej radości biegania z przymrużeniem oka. Zawody odbędą się w pełnej, profesjonalnej oprawie, na miejscu zostaną zapewnione napoje oraz jedzenie od restauracji Jeff's oraz opieka medyczna. Dochód z opłaty startowej w całości zasili konto Fundacji Spartanie Dzieciom .

Zarejestrować się na bieg można tu . Nagrody: vouchery na zakup w sklepie partnera biegu - newbalance.pl - i kolacje w restauracji Jeff's. Data i start: 24.10.2015, 11.30. Dystans: 2,8 km. Start i Meta: Restauracja Jeff's, Żwirki i Wigury 32.