Lekkoatletyczne MŚ. Włodarczyk: Rzucam młotem na ipadzie

Kiedy mam wolną chwilę, kręcę na iPadzie. Mój rekord to 92 metry, czyli o metr mniej niż rekord świata - powiedziała mistrzyni świata Anita Włodarczyk na dzień przed finałem. Gra nie jest sieciowa (póki co), więc nie wiadomo, jakie wyniki mają przeciwniczki polskiej młociarki.

Siódmy dzień MŚ w Daegu - trwa Relacja Z Czuba i Na Żywo ?

Niestety w realu, rekord świata Betty Heidler (79,42 m) też jest o ponad metr większy niż życiówka Anity (78,30 m).

Wersja dostępna na games2try.com dla laptopów jest na pewno inna niż używa Włodarczyk na swoim ipadzie, ale dlaczego nie spróbować?

Cóż, jest znacznie prostsza w obsłudze. Mimo to w pierwszych pięciu rzutach zabiłem się młotem. Ostrzegali w instrukcji, że wypuszczenie sprzętu z rąk przedwcześnie lub za późno może skutkować poważnymi obrażeniami i krwotokiem wewnętrznym.

W szóstej próbie osiągnąłem 21 metrów. Dopiero po zmianie techniki - przerzuceniu się na touchpad - poszło lepiej, znacznie lepiej, czyli 181 metrów. Jednak przy sąsiednim biurku rywale z prasy rzucają ponad 453 metrów. Coś z tą grą chyba nie jest tak.

Hammer Throw Game stworzyli Japończycy z Moichi Media, ale rekordzistą jest Kaz z Polski. Obecność Japończyków w czołówce jest niewątpliwym wpływem mistrza świata Koji Murofushi. Ale aż trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, to zasługa Anity Włodarczyk.

Lekkoatletyka niezwykle fotogeniczna - świetne zdjęcia [GALERIA]

 

"Nie usiądę i nie będę płakał - mówi Piotr Małachowski ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.