Stypendium na 2017 rok. Jadę dalej z Renault

Renault postanowiło wspierać mnie także po igrzyskach w Rio. To dla mnie bardzo dobra wiadomość i ułatwienie w karierze.

Od 2014 roku jestem stypendystą Renault Handisport Team - programu prowadzonego przez Renault. Choć początkowe założenia były takie, że stypendium ma mi pomóc w przygotowaniach do igrzysk paraolimpijskich, okazało się, że Renault postanowiło wspierać mnie także po Rio. Oznacza to, że również w 2017 roku będę objęty programem, w ramach którego otrzymuję stypendium oraz wypożyczony jest mi samochód.

Ogromną radość sprawia mi świadomość, że w dalszym ciągu będę miał do dyspozycji auto Renault Kadjar. Dzięki niemu cała codzienna logistyka związana z dojazdami na treningi, zgrupowania i nie tylko jest dużo, dużo łatwiejsza.

Jestem wdzięczny Renault nie tylko z oczywistego powodu, jakim jest zaliczenie mnie do grona stypendystów. Bardzo ważny jest dla mnie sam fakt istnienia takiego programu. Pokazuje to bowiem, że sport osób niepełnosprawnych postrzegany jest jako na tyle ważny i ciekawy, że warto w niego inwestować. Życzę wszystkim sportowcom takiego sponsora jak Renault.

Maciej Lepiato i jego felietony

Więcej o: