• sobota, 03 marca 2018
  • Dziękujemy za ¶ledzenie relacji na żywo. Na koniec złoty finisz Adama Kszczota

• W ostatnim finale złoto dla USA w biegu na 60 m

• Sandi Morris nie udało się pobić rekordu ¶wiata. Oto ostateczne wyniki skoku o tyczce kobiet

• Kolejna zmiana kolejno¶ci w finale biegu na 800 m. Oczywi¶cie nie dotyczy ona złotego medalu Adama Kszczota. Na drugie miejsce został przywrócony - po prote¶cie ekipy USA - Amerykanin Windle. Br±z dla Hiszpana Ordoneza.

• Sandi Morris wygrała skok o tyczce kobiet wynikiem 4,95, a teraz atakuje rekord ¶wiata - 5,04. Pierwsza próba nieudana.

• Wyniki finału na 60 m przez płotki kobiet

• Końcowe wyniki finału w trójskoku

• W biegu na 1500 m złoto dla Etiopii

• Końcowe wyniki finału biegu na 400 m mężczyzn

• Korekta wyników biegu na 800m. Amerykanin Drew Windle, który jako drugi min±ł linię mety został zdyskwalifikowany.

• Wyniki biegu na 400 m.

• No niestety. Justyna ¦więty-Ersetic zajęła czwarte miejsce. Polka miała ¶wietny finisz, ale do medalu zabrakło 0,25 s.

• Za chwilę start finału 400 m kobiet. Kibicujemy Justynie ¦więty-Ersetic.

• Końcowe wyniki w siedmioboju. 5 punktów różnicy między złotym i srebrnym medalist± to najmniejsza różnica w historii.

• Sytuacja na półmetku w trójskoku

• Tak Adam Kszczot cieszył się z tytułu mistrza ¶wiata

• Oto oficjalne wyniki biegu na 800 m

• Kszczot nie pozostawił w±tpliwo¶ci! Zaatakował po 400 metrach i pewnym krokiem zmierzał do mety. Rywale zostali z tyłu i nie mieli sił, aby do¶cign±ć Polaka!

• ADAM KSZCZOT MISTRZEM ¦WIATA!

• Kszczot zacz±ł spokojne. Trzymał się z tyłu. Zaatakował po 400 m.

• Za chwilę bieg finał z udziałem Adama Kszczota. Jego rywale to: Saúl Ordó?ez z Hiszpanii, Drew Windle z USA, Mostafa Smaili z Maroka, Álvaro De Arriba z Hiszpanii i Elliot Giles z Wielkiej Brytanii.

• Skok o tyczce kobiet. W pierwszej próbie 4,70 m zaliczyły Katerina Stefanidi (Grecja) i Anżelika Sidorowa, które prowadz± w konkursie.

• Półfinały biegu na 60 m. Falstart w biegu Remigiusza Olszewskiego. Chijindu Ujah w Wielkiej Brytanii został zdyskwalifikowany. Polak zaj±ł 5. miejsce z czasem 6,65 i odpadł z rywalizacji. Awansowali Bingtian Su z Chin i Sean Safo-Antwi z Wybrzeża Ko¶ci Słoniowej.

• Bieg na 60 ppł - Damian Czykier awansował do półfinału z czasem 7,75 s. Półfinały jutro o 16:05

• 60 ppł. Wygl±da na to, że czas 7,75 wystarczy Damianowi Czykierowi do awansu. Na razie Polak jest drugi na li¶cie oczekuj±cych, a wchodzi czterech. Została jeszcze jedna seria. Odpadł natomiast Dawid Żebrowski, który uzyskał 8,32.

• Skok o tyczce - Sandy Morris (USA) przechodzi 4,60 w pierwszej próbie i jest liderk± konkursu z Rosjank± Anżelik± Sidorow±.

• Damian Czykier zaj±ł pi±te miejsce w eliminacjach biegu na 60 m ppł. i musi liczyć na awans do półfinału z czasem. Awans wywalczyła pierwsza czwórka w tym biegu.

• Za chwilę w eliminacjach biegu na 60 m ppł wyst±pi Polak Damian Czykier.

• Dzi¶ medale zostan± rozdane w dziewięciu konkurencjach - skoku o tyczce kobiet, trójskoku mężczyzn, biegu na 800 m mężczyzn, biegu na 400 m kobiet, biegu na 400 m mężczyzn, siedmioboju, biegu na 1500 m kobiet, biegu na 60 m ppł kobiet, biegu na 60 m mężczyzn.

• 60 m ppł. Karolina Kołeczek odpadła z rywalizacji. W swoim półfinale zajęła 8. miejsce z czasem 8,21 s.

• Za chwilę w półfinale biegu na 60 m ppł wystartuje Karolina Kołeczek.

• Witamy w relacji na żywo z sesji wieczornej halowych mistrzostw ¶wiata w lekkoatletyce. Dzi¶ kibicujemy szczególnie Adamowi Kszczotowi, który pobiegnie w finale biegu na 800 m (20:35) i Justynie ¦więty, która wystartuje w finale na 400 m (21:05)