HMŚ w lekkoatletyce. Brąz Majewskiego, Tymińska czwarta, awans Cichockiej

Relacja
Komentarze
Komentarze (11)
HMŚ w lekkoatletyce. Brąz Majewskiego, Tymińska czwarta, awans Cichockiej
Zaloguj się
 • bukaj22

  Oceniono 6 razy 6

  Wielkie gratulacje dla Majewskiego ! Świetny wynik i medal.

  Tymińska też się świetnie zaprezentowała. Tuż za podium , to jest coś.

  Trzymam kciuki za resztę naszych lekkoatletów. :}

 • asterix11

  Oceniono 3 razy 3

  Ja zawsze myślałem ze to pchniecie kulą....niestety "myliłem się" i kule się RZUCA.

 • spectator_zm

  Oceniono 2 razy 2

  Taki medal, mimo że "tylko" brązowy, ma czasami wartość większą, niż złoty. Został zdobyty po nieprawdopodobnej walce w nieprawdopodobnie wysokim poziomie konkursu i nikt, żaden choć odrobinę mający pojęcie o sporcie kibic, nie może Tomkowi niczego zarzucić.
  Z niecierpliwością oczekuję olimpijskiego konkursu w pchnięciu kulą. To będzie prawdziwy hit, dla polskich kibiców, nie tylko miłośników lekkiej atletyki...

 • Gość: miszcz

  Oceniono 1 raz 1

  Właśnie! Trzeba rzucic najdalej, a skoro Hoffa tego nie potrafi, to cóż. Co z tego, że ma fantastyczny rekord życiowy. Za to medali się nie dostaje. Trzeba pokazac to, co najlepsze właśnie w finale imprezy wysokiej rangi. Najwyraźniej Hoffa tego nie potrafi. MŚ, IO czy ME rządzą się własnymi prawami. Wyniki przed nie mają znaczenia. Ważne jest to, co się zrobi tu i teraz! Nie pisz więc, że Tomek to farciarz. Potrafi przygotowac się na najważniejszą imprezę, miota ślizgiem, a więc stylem tak na prawdę o mniejszym potencjale rzutu. Brawo Panie Tomku! To dobry znak! Po LONDYN!!! :))

 • stradow

  0

  pismak niedouczony, albo zatrudniony przez rodzine.w lekkiej atletyce uprawia sie 4 dyscypliny zwane miotami.1 rzut mlotem. 2 rzut dyskiem. 3 rzut oszczepem. 4 pchniecie kula. konkurs w Istambule byl rewelacyjny. gratulacje dla Majewskiego, trzymamy kciuki i czekamy na olimpiade. pismakowi po premi i do nauki. stradow

 • Gość: ef

  0

  nie bo kulą się miota ;)

 • jameskajko

  Oceniono 5 razy -1

  Napiszę Wam jeszcze raz żebyście czasami orgazmu nie dostali. W roku olimpijskim żaden sportowiec , który liczy na medal na IO nie pojedzie w środku przygotowań na MŚ w hali. Obsada tych MŚ jest słabiutka, trzeci ,a nawet czwarty garnitur. PZLA doskonale o tym wie i brak medali na IO chce przysłonić "osiągnięciami" na tych pożal się Boże mistrzostwach. Sytuację można porównać do ME siatkarzy i siatkarek , które niestety odbywają się w środku przygotowań do IO. Wszystkie poważne ekipy traktują tę imprezę rozrywkowo , tylko takie słabiaki jak Polacy szukają tam namiastki sukcesu. Nasze damy były dwa razy mistrzyniami starego kontynentu , wystarczy jednak spojrzeć na osiągnięcia tej samej drużyny na MŚ , czy IO i wychodzi cała prawda o rzeczywistym poziomie tej drużyny.

 • jameskajko

  Oceniono 12 razy -6

  Pan Tomasz to wyjątkowy farciarz. Zawodnik który nigdy nie przekroczył 22 metrów zdobył sporo medali. I tutaj szczęście bardzo mu pomogło , bo Hoffa miał duży rozrzut , a w ostatnim rzucie spalił , choć wyrzucił by Majewskiego tym rzutem z podium. Poza tym nie startowali Cantwell . Michniewicz, Armstrong, Nelson, Martin, Na Igrzyskach Pan Tomasz będzie miał problem żeby wejść do finału. Tam 22 metry rzuci pierwsza ósemka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX