Gorzkie słowa Marcina Lewandowskiego. "Czy ktoś w Polsce ma flagę na aucie ze względu na mistrzostwa Europy w Amsterdamie?"

W Amsterdamie rozpoczęły się lekkoatletyczne mistrzostwa Europy. I z tego względu na swoim profilu na Facebooku biegacz Marcin Lewandowski opublikował kilka gorzkich słów.
- No i zaczynamy zabawę. Jutro eliminacje na 800m Mistrzostw Europy w Amsterdamie. Ciekawe czy ktoś w PL ma z tego powodu flagę na aucie?? A może ktoś wziął wolne w pracy żeby zobaczyć najlepszych Polskich lekkoatletów w akcji?? W sumie po co...mamy w naszej reprezentacji tylko Mistrzów Świata i Rekordzistów Świata, nic wielkiego - napisał lekkoatleta.Lewandowski to były mistrz Europy w biegu na 800 metrów i jest jednym z faworytów do zdobycia medalu w Amsterdamie. Jego wpis odnosi się oczywiście do gorączki Euro 2016, która wybuchła w Polsce po dobrych wynikach reprezentacji, która odpadła dopiero w ćwierćfinale z Portugalią (1:1, 3:5 po rzutach karnych).Dla kogo oni grają. Graziano Pelle i Viktoria Varga [ZOBACZ]
Czy Lewandowski ma słuszne pretensje?