Sport.pl

Portland 2016. Amerykanka trafiła kulą w fotoreportera

Kula pchnięta przez amerykańską pięcioboistkę Kendell Williams trafiła w fotografa, który siedział obok rzutni. To najdziwniejsze zdarzenie rozgrywanych właśnie w Portland halowych mistrzostw świata w lekkiej atletyce
Trwała druga kolejka pchnięcia kulą zaliczanego do klasyfikacji pięcioboju. Williams, która nie jest wybitną specjalistką od tej konkurencji, wykonała pchnięcie tak złe, że kula poleciała wyraźnie poza promień i odległość nie mogła zostać zmierzona. Bywa. Gorzej, że na drodze lotu ważącego cztery kilogramy żelastwa znalazł się jeden z fotoreporterów.American pentathlete Kendell Williams hits a photographer with her shot put at the World Indoor Athletics Championships in Portland.

Całe szczęście, że człowiek z aparatem nie siedział trochę bliżej. Inaczej nie skończyłoby się tylko na niewielkich obrażeniach i pewnie wielkim strachu w momencie, w którym nadlatywała kula.

Williams w tej konkurencji zajęła ósme miejsce, w swojej najlepszej próbie osiągnęła 13,45 m. Cały pięciobój Amerykanka ukończyła na szóstej pozycji. Złoty medal zdobyła Kanadyjka Brianne Theisen-Eaton, razem z nią na podium stanęły dwie Ukrainki - Anastazja Mochniuk i Alina Fiodorowa.

Więcej o:
Komentarze (36)
Portland 2016. Amerykanka trafiła kulą w fotoreportera
Zaloguj się
 • krzy-czy

  Oceniono 11 razy 7

  dzięki temu wiekopomnemu wydarzeniu można się dowiedzieć kto wygrał pięciobój.
  inaczej gimbusy by o tym njie napisały.

 • kloceklego

  Oceniono 4 razy 4

  "American pentathlete Kendell Williams hits a photographer with her shot put at the World Indoor Athletics Championships in Portland."

  zapomnieliście przetłumaczyć w googlu to zdanie

 • elvisek101

  Oceniono 4 razy 4

  sprzęt foto jest tak zaawansowany, że reporter nie musi stać tak blisko w strefie rzutu kulomiota, ale i tak wina organizatora, bo nie zapewnił bezpieczeństwa na obiekcie sportowym tylko dopuścił do takiej sytuacji

 • sacc77

  Oceniono 3 razy 3

  Dlaczego materiały publikowane w serwisie "gazeta.pl" nie są publikowane w języku polskim?
  Owszem, coraz więcej Polaków zna w mniejszym lub większym stopniu język angielski ale to nie jest powód, by bezkrytycznie i bez tłumaczeń umieszczać na stornie teksty anglojęzyczne: "American pentathlete Kendell Williams hits a photographer with her shot put at the World Indoor Athletics Championships in Portland."

  Chyba, ze Wielce (nie)Szanowna Redakcja chce przekazać społeczeństwu, że osoby nie znające języka oraz chcące na stronach polskiego serwisu polskiej gazety ma głęboko w DUDZIE.

 • boliver

  Oceniono 5 razy 3

  mozliwe tylko w kraju yankeesow

  fotograf bez pojecia-biedak slabo wyposazony

 • cezar85

  Oceniono 2 razy 2

  gdyby nie krew, to byśmy się nawet nie dowiedzieli, że trwają mistrzostwa świata

 • voman14

  Oceniono 2 razy 2

  szczesciaz ze nie dostal w leb lub "przyrodzenie"... Nie chcial jechac na Bliski Wschod...a malo nie zginal od kuli w swoim kraju...

 • biobike

  Oceniono 6 razy 2

  Trzeba powiedzieć wprost, że babka się chichra, a to powinien być śmiech z niej samej, bo nie trafiła w szeroką przecież rzutnię... SIARA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX