Lekkoatletyczne ME. Rozkład jazdy na niedzielę

O godzinie 15 (godz. 16 lokalnego czasu) w Helsinkach rozpocznie się piąty dzień lekkoatletycznych Mistrzostw Europy. Polska ma szansę na osiem medali. Zapraszamy na relację na żywo w Sport.pl.
Pierwszym niedzielnym konkursem będzie rzut młotem, w którym startuje Anita Włodarczyk. Później Artur Noga weźmie udział w półfinale biegu na 110 metrów przez płotki. O 16:05 polska sztafeta w składzie Marika Popowicz, Daria Korczyńska, Marta Jeschke i Ewelina Ptak pobiegnie na dystansie 4x100 metrów, a o 16:45 Tomasz Jaszczuk wystartuje w finale konkursu skoku w dal.

Na 17:05 zaplanowano finał w rzucie dyskiem z udziałem Joanny Wiśniewskiej. Potem Polacy będą już tylko biegać - o 17:50 Bartosz Nowicki (1500 metrów), o 18:25 sztafeta kobiet (4x400 metrów), a o 18:45 sztafeta mężczyzn (również 4x400 metrów) w składzie Kamil Budziejewski, Jan Ciepiela, Michał Pietrzak, Piotr Wiaderek.

Zapraszamy na całodniową relację na żywo w Sport.pl, która rozpocznie się o 15.

GodzinaDyscyplinaEtapPłeć
15:00Rzut młotemFinałKobiety
15:10Bieg na 1500 metrówFinałKobiety
15:15Skok o tyczceFinałMężczyźni
15:35Bieg na 110 metrów przez płotkiPółfinałMężczyźni
16:05Sztafeta 4x100 metrówFinałKobiety
16:25Bieg na 1000 metrówFinałKobiety
16:45Skok w dalFinałMężczyźni
17:05Rzut dyskiemFinałKobiety
17:25Sztafeta 4x100 metrówFinałMężczyźni
17:50Bieg na 1500 metrówFinałMężczyźni
18:10Bieg na 110 metrów przez płotkiFinałMężczyźni
18:25Sztafeta 4x400 metrówFinałKobiety
18:45Sztafeta 4x400 metrówFinałMężczyźni


Szymon Ziółkowski » z brązowym medalem Mistrzostw Europy!