Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce

 • HMŚ Sopot 2014. Tomasz Majewski: Dziesięć lat temu pchałem lepiej

  HMŚ Sopot 2014. Tomasz Majewski: Dziesięć lat temu pchałem lepiej

  Tomasz Majewski zajął 4. miejsce w konkursie pchnięcia kulą podczas Halowych Mistrzostw Świata w Sopocie. Polak ukończył zawody z wynikiem 21,04. - Trochę jestem rozczarowany. Może czułbym się gorzej, gdybym przegrał centymetrami, ale do brązu zabrakło mi sporo. Walsh był wyraźnie lepszy - powiedział kulomiot.

 • Rozkład weekendu. Polskie szanse na medale, Robert Kubica i dużo dobrej piłki
 • HMŚ Sopot 2014. Karolina Tymińska: Jest mi po prostu wstyd!

  HMŚ Sopot 2014. Karolina Tymińska: Jest mi po prostu wstyd!

  Ósma w pięcioboju Karolina Tymińska bardzo krytycznie oceniła swój występ. - Jest mi po prostu wstyd. Tym bardziej że startowałam przed swoją publicznością, przed znajomymi. Czuję duże rozgoryczenie - powiedziała zawodnicza SKLA Sopot.

 • Sopot 2014. Majewski bez medalu, Strzałkowski z rekordem Polski [ZAPIS RELACJI]
 • Sopot 2014. Halowe Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce ruszyły z przytupem. Świetni Polacy! [GALERIA ZDJĘĆ]

  Sopot 2014. Halowe Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce ruszyły z przytupem. Świetni Polacy! [GALERIA ZDJĘĆ]

  Pierwsza sesja Halowych Mistrzostw Świata w lekkoatletyce stały pod znakiem znakomitych występów Polaków. Angelika Cichocka z najlepszym tegorocznym wynikiem na świecie awansowała do finału biegu na 800 m, w dobrym stylu do finałów swoich konkurencji awansowali też: Kamila Lićwinko i Justyna Kasprzycka (skok wzwyż), Marcin Lewanadowski i Adam Kszczot (800 m) oraz Tomasz Majewski (pchnięcie kulą). Zapraszamy na galerię zdjęć z piątkowej sesji przedpołudniowej.

 • Sopot 2014. Udane eliminacje Polaków, błysk Cichockiej

  Sopot 2014. Udane eliminacje Polaków, błysk Cichockiej

  Bardzo udana była dla Polaków sesja poranna podczas lekkoatletycznych halowych mistrzostw świata w Sopocie. Tylko dwoje z jedenaściorga Polaków odpadło z dalszej rywalizacji. Angelika Cichocka awansowała do finału na 800 metrów z najlepszym w tym roku wynikiem na świecie. Relacja na żywo z sesji wieczornej w Sport.pl, transmisje w TVP i Eurosporcie.

 • Sopot 2014. Świetne występy Polaków w sesji porannej [ZAPIS RELACJI]
 • Co Ty wiesz o Halowych Mistrzostwach Świata w Sopocie? [QUIZ]

  Co Ty wiesz o Halowych Mistrzostwach Świata w Sopocie? [QUIZ]

  Od piątku do niedzieli sopocka Ergo Arena będzie miejsce zmagań najlepszych lekkoatletów z całego globu, którzy przyjechali do Polski na Halowe Mistrzostwa Świata. Imprezy o podobnej randze jeszcze w Polsce nie było. Zanim najlepsi biegacze, skoczkowie i kulomioci rozpoczną rywalizację zapraszamy do rozwiązaniu quizu dotyczącego Halowych Mistrzostw Świata w Sopocie i nie tylko.