Lekkoatletyka

 • Sceny na MŚ w Budapeszcie. Jej reakcja mówi wszystko [WIDEO]

  Sceny na MŚ w Budapeszcie. Jej reakcja mówi wszystko [WIDEO]

  Kathryn Mitchell z powodu kontuzji nie mogła wystąpić w finałowych zmaganiach w rzucie oszczepem na MŚ w Budapeszcie. O tym, że bardzo zależało jej na starcie, świadczy reakcja tuż po tym, jak okazało się, że nie będzie mogła stanąć do rywalizacji.

 • Tylko zobacz, co Ewa Swoboda robiła za plecami koleżanek [WIDEO]
 • Polski mistrz mówi nam, dlaczego wyprowadził się z kraju. 'Zrozumiałem'

  Polski mistrz mówi nam, dlaczego wyprowadził się z kraju. "Zrozumiałem"

  - Latałem za wszystkim tak, że zdarzyło się nawet, że nauczycielka mojego syna zadzwoniła ze szkoły z pytaniem: "A Henia to dziś odbierzecie?". W Polsce jest niesamowita pogoń za kasą. Mieliśmy duży dom, mieliśmy samochody, a ja i tak się ciągle porównywałem z innymi - mówi Piotr Małachowski. Były mistrz rzutu dyskiem pracuje na lekkoatletycznych MŚ w Budapeszcie, ale już tęskni za domem. Od roku mieszka w Dominikanie.

 • Isinbajewa otrzymała bolesny cios. Tego się totalnie nie spodziewała

  Isinbajewa otrzymała bolesny cios. Tego się totalnie nie spodziewała

  - Brak mojego nazwiska na tej liście tylko podkreśla wysiłki międzynarodowych organizacji lekkoatletycznych mające na celu bagatelizowanie historii, która powstała na długo przed rozpoczęciem ich administracji - m.in. tak skomentowała Jelena Isinbajewa decyzję World Athletics o nieuwzględnieniu jej w rankingu najbardziej wpływowych zawodniczek w historii MŚ.

 • Dramat polskiego zawodnika na MŚ. 'Przepraszam'. Aż przykro słuchać, co przeżywa
 • Polak pokazuje dowody na sztafetę USA. 'Arbitrzy w panice'. Kuriozalny werdykt

  Polak pokazuje dowody na sztafetę USA. "Arbitrzy w panice". Kuriozalny werdykt

  - To kuriozalny werdykt - mówi Filip Moterski. Szef sędziów PZLA dziwi się, że damska sztafeta 4x100 m nie została zdyskwalifikowana po półfinale MŚ w Budapeszcie. Moterski pokazuje Sport.pl materiały, które przekazał sędziom. Jego zdaniem to dowody, że biegnąca na pierwszej zmianie Tamari Davis złamała regulamin.

 • 'U nas czysto'. Szalone eliminacje sztafet 4x100 i Polki w finale! Ale nerwy były

  "U nas czysto". Szalone eliminacje sztafet 4x100 i Polki w finale! Ale nerwy były

  - Wydaje mi się, że to było w strefie. Mam nadzieję, że finał jest nasz - mówiła Pia Skrzyszowska. - Starałam się patrzeć na linię, żeby nie przebiec, ale nie wiem, czy się udało - denerwowała się Kryscina Cimanouska. One razem z Ewą Swobodą i Magdaleną Stefanowicz w półfinale MŚ w Budapeszcie uzyskały drugi najlepszy czas w historii polskiej sztafety 4x100 m. Ale bardzo długo nie wiedziały, czy wystartują w finale. Aż w końcu Filip Moterski poinformował Sport.pl w SMS-ie, na którego czekaliśmy godzinę: "U nas czysto"!

 • O włos od wielkiej sensacji. Niepokonana od lat mistrzyni w ostatnim skoku wyszarpała złoto!
 • Ewa Swoboda ma drugi finał MŚ w Budapeszcie. Ależ to był szczęśliwy awans sztafety
 • Koszmar polskiej sztafety. Skończyli bieg, zanim tak naprawdę zaczęli