Sensacyjny awans Polaków na igrzyska? To możliwe! [Sport.pl LIVE]

Piotr Wesołowicz
Reprezentacja Polski koszykarzy nie grała na igrzyskach od 1980 r., ale w tym roku otwiera się przed nią gigantyczna szansa. Czy uda jej się zakwalifikować do Paryża i czy pomoże w tym Jeremi Sochan? O tym rozmawialiśmy w najnowszym Sport.pl LIVE. Gośćmi Piotra Wesołowicza byli dziennikarka Polsatu Sport Agnieszka Łapacz oraz redaktor naczelny Sport.pl Łukasz Cegliński.
Zobacz wideo Sensacyjny awans Polaków na igrzyska? To możliwe! [Sport.pl LIVE]

Kadra Igora Milicicia pod koniec lutego przegrała w zaskakująco słabym stylu z Litwą 64:83 i Macedonią Północną 71:96. Wyniki pójdą jednak w zapomnienie, tym bardziej że rywalizacja toczyła się w eliminacjach do Eurobasketu 2025, a Polacy - jako współgospodarze - udział w turnieju mają zapewniony.

Najważniejszym wyzwaniem Biało-Czerwonych będą zaś lipcowe kwalifikacje do igrzysk w Paryżu. Polaków od awansu dzielą tylko cztery mecze podczas turnieju w Walencji, w którego trakcie "wystarczy" pokonać Finlandię, Bahamy, a na końcu - najpewniej - Hiszpanię.

Czy to misja niemożliwa, czy może sukces jest na wyciągnięcie ręki? Czy pomoże w tym Jeremi Sochan oraz kiedy i czy w ogóle w reprezentacji Polski zagra Brandin Podziemski z Golden State Warriors? O tym rozmawialiśmy w najnowszym Sport.pl LIVE. Gośćmi Piotra Wesołowicza byli Agnieszka Łapacz z Polsatu Sport oraz Łukasz Cegliński ze Sport.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.