Wisła w walce o złoto zmierzy się z Artego Bydgoszcz. Mistrzem Polski zostanie drużyna, która wygra trzy spotkania. Pierwsze mecze odbędą się w Krakowie w sobotę (godz. 17.15) i niedzielę (godz. 15.30). Trzecie, a także ewentualne czwarte spotkanie odbędzie się w Bydgoszczy.
Wszystkie mecze na żywo pokaże TVP Sport.
Wisła i Artego gładko awansowały do finału. Krakowianki 3:0 pokonały CCC Polkowice, a Artego również w trzech meczach wygrało z Energą Toruń.