Wisła Can-Pack walkę o mistrzostwo zacznie u siebie

Dwa pierwsze spotkania finału Basket Ligi Kobiet odbędą się w sobotę i niedzielę w hali przy Reymonta.

Facebook?  | A może Twitter? 

Wisła w walce o złoto zmierzy się z Artego Bydgoszcz. Mistrzem Polski zostanie drużyna, która wygra trzy spotkania. Pierwsze mecze odbędą się w Krakowie w sobotę (godz. 17.15) i niedzielę (godz. 15.30). Trzecie, a także ewentualne czwarte spotkanie odbędzie się w Bydgoszczy.

Wszystkie mecze na żywo pokaże TVP Sport.

Wisła i Artego gładko awansowały do finału. Krakowianki 3:0 pokonały CCC Polkowice, a Artego również w trzech meczach wygrało z Energą Toruń.

Więcej o: