TBL. W sobotę i niedzielę play-off Tauron Basket Ligi w TVP Sport

Czwarte spotkania pierwszej rundy play-off Tauron Basket Ligi Anwil Włocławek - Asseco Prokom Gdynia i Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra mogą wyłonić półfinalistów rozgrywek. W obydwu meczach można spodziewać się więc ogromnych emocji i walki do ostatnich sekund. Transmisje tylko w TVP Sport i na sport.tvp.pl.

Zespoły z Włocławka i Zielonej Góry prowadzą w swoich seriach po 2:1 i są o krok od awansu do półfinałów rozgrywek, czyli bezpośredniej walki o medale. Trudniejsze zadanie z pewnością czeka Stelmet, który swój mecz rozegra w Słupsku. Zawodnicy Energi Czarnych już raz w play-off zaskoczyli zespół trenera Mihailo Uvalina i z pewnością będą chcieli to powtórzyć, aby przedłużyć swoje szanse na dalszą grę w Tauron Basket Lidze.

Anwil z kolei zagra przed własną publicznością, ale nie oznacza to, że spotkanie będzie dla nich łatwe. Asseco Prokom broni mistrzowskiego tytułu i w tej serii pokazuje, że mimo problemów kadrowych ciągle jest niezwykle ambitnym zespołem. Mecz we Włocławku powinien być zacięty, a sporo będzie zależało od formy Krzysztofa Szubargi.

Transmisja spotkania Anwil Włocławek - Asseco Prokom Gdynia rozpocznie się w TVP Sport w sobotę od godz. 16.45. Mecz Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra będzie można zobaczyć w niedzielę od godz. 19.45. Transmisje także na sport.tvp.pl.

Więcej o: