Shaquille O'Neal w MMA?

Szef UFC Dana White wierzy, że Shaquille O'Neal, który niedawno zakończył karierę koszykarza może walczyć w MMA lub być ambasadorem tego sportu. O'Neal pomógł już w oderwaniu się od ziemi pierwszemu sezonowi The Ultimate Fighter, którego organizatorem jest UFC i nie zamierza na tym poprzestać.

Wg informacji Dany White'a gwiazda i legenda NBA od lat uczestniczy w treningach MMA. - Shaq uwielbia MMA. Trenuje od bardzo długiego czasu - powiedział dla ESPN szef UFC.

- W zasadzie zaledwie tydzień przed ogłoszeniem zakończenia kariery, Shaq dzwonił do mnie i chciał się zaangażować jakoś w UFC. Zawsze był naszym dobrym przyjacielem, dlatego jestem przekonany, że zobaczycie wiele ruchu wokół UFC z udziałem Shaqa.

- Powiedział: "Słuchaj, będę miał dużo wolnego czasu. Kocham ten sport. Chcę brać w tym udział. Chcę być jego częścią" - streszczał O'Neala White.

- Nie wchodzi do nas w ostatniej chwili, był częścią tego od dłuższego czasu - kontynuował szef UFC. Shaq pomógł nam uruchomić pierwszy sezon The Ultimate Fighter. Zawsze nas wspierał i był dobrym przyjacielem.

- Teraz to my chcemy się zaangażować. Jestem więcej niż szczęśliwy, że tak się dzieje - zakończył.

O'Neal zakończył karierę. Jedyny taki Shaq ?

Co warto zapamiętać o Shaqu. Żeby obejrzeć kliknij zdjęcie 

Więcej o: