NBA. Cavaliers chcą zatrudnić bezdomnego o cudownym głosie

Cleveland Cavaliers postanowili zatrudnić bezdomnego, który zachwycił miliony internautów na serwisie YouTube. Ted Williams został nagrany, podczas gdy żebrał o pieniądze przy drodze w Columbus, w Ohio. Nie wiadomo jeszcze, czy mężczyzna przyjął ofertę.

Nagranie z głosem Williamsa obejrzysz na deser.pl ?

Władze klubu, który mieści się w tym samym stanie co Columbus, nie sprecyzowały jeszcze jaką funkcję mężczyzna będzie pełnił. Rzecznik Cavaliers Tad Carper powiedział, że szczegóły wciąż są ustalane. Zdradził on, że w grę wchodzi każda praca, w tym także taka, jaka wykonywana by była w Quicken Loans Arena.

Filmik nagrany przez lokalną gazetę pojawił się na YouTube w poniedziałek. Na skrzyżowaniu stoi bezdomny z kawałkiem tektury i prosi o wsparcie. W ciągu trzech dni tylko to jedno wideo z Tedem Williamsem w roli głównej miało ponad milion odsłon na YouTube (nie licząc filmików wrzuconych przez innych użytkowników, które również obejrzały setki tysięcy osób). Bezdomny radiowiec podbił serca internautów, a materiał o nim pojawił się nawet w CNN (i w paru innych stacjach).

Dla mężczyzny błyskawicznie posypały się propozycje pracy. W ciągu 24 godzin do Teda zgłosiło się aż 10 rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych.

Rośnie skuteczność ekipy Miami Heat ?

Więcej o: