NBA. Williams zostaje w Orlando Magic

Jak podał John Denton, dziennikarz na co dzień piszący o Orlando Magic, w klubie z Florydy na kolejny rok pozostanie rezerwowy rozgrywający Jason Williams.

Jak donosi Denton podpis Williamsa na kontrakcie z Magic jest już tylko kwestią czasu. Zawodnik, który był przymierzany w ostatnich tygodniach do Miami Heat, zdecydował się zostać w Orlando. W ostatnim sezonie Williams grał jako rezerwowy rozgrywający. Wystąpił we wszystkich 82 meczach sezonu zasadniczego, rzucał średnio sześć punktów na mecz i miał 3,6 asysty.

W najbliższym sezonie będzie najprawdopodobniej trzecim rozgrywającym Magic. Pierwszą "jedynką" pozostanie Jameer Nelson, a jego zmiennikiem będzie pozyskany latem Chris Duhon (poprzednio New York Knicks).

Magic z Williamsem mają już 13 zawodników w składzie i prawdopodobnie na tym zakończy się budowa składu przez trener a Stana Van Gundy'ego. Latem oprócz Duhona do Magic doszedł także rzucający Quentin Richardson, z numerem 29. draftu klub wybrał środkowego Daniela Ortona. Na Florydzie zostanie także J.J. Reddick. Jak spodziewają się dziennikarze serwisu Hoopsworld.com Magic w nowym sezonie będą mieli najdroższą pod względem kontraktów drużynę w całej lidze.

Więcej o: