Play-off NBA. Jackson przeciwko Magic ze stłuczonym kolanem

Stephen Jackson ma stłuczone kolano, ale kości nie są uszkodzone i najlepszy strzelec Charlotte Bobcats najprawdopodobniej zagra w środowym meczu numer dwa z Orlando Magic w pierwszej rundzie play-off NBA.

Jackson w pierwszym meczu play-off przegranym przez Bobcats 89:98 zderzył się kolanami pod koniec pierwszej połowy ze swoim kolegą Geraldem Wallace'm. Prześwietlenie przeprowadzone w przerwie meczu numer jeden nie wykazało żadnych poważniejszych uszkodzeń i zawodnik kontynuował grę. W drugiej połowie zdobył 10 ze swoich 18 punktów, ale w końcówce trener Larry Brown posadził go na ławce.

Badanie powtórzono we wtorek i okazało się, że kolano Jacksona jest mocno stłuczone, ale nic poważnego się nie stało i koszykarz będzie mógł zagrać w środę. Jackson we wtorek jeszcze nie trenował z zespołem, siedział z boku z kolanem obłożonym lodem. W środę ma wyjść w pierwszej piątce.

W rywalizacji do czterech zwycięstw Magic prowadzą 1:0. W środę mecz numer dwa, początek o godz. 1 w nocy polskiego czasu.

Williams bohaterem Jazz, LeBron James nie do zatrzymania ?

Więcej o: