Jeremy Sochan show. Zagranie Polaka wyróżnione. Polak w wybitnym gronie [WIDEO]

Jeremy Sochan został doceniony przez NBA. Federacja stworzyła ranking najlepszych wsadów minionego roku i na tej liście znalazł się Polak. Mowa o spotkaniu przeciwko Sacramento Kings, kiedy to w efektowny sposób wpakował piłkę do kosza.

Jeremy Sochan udanie rozpoczął przygodę w NBA. Polak jest między innymi trzecim debiutantem pod kątem średniej liczby zbiórek i skuteczności w rzutach z akcji. Zachwyceni jego grą są kibice San Antonio Spurs. "To właśnie dlatego wzięliśmy go z draftu" - napisał jeden fanów. 

Zobacz wideo Historyczny sukces Ślepska Malow. Pierwszy raz awansowali do ćwierćfinału pucharu Polski

NBA doceniło Jeremy'ego Sochana. "Niszczyciel!"

Sochan został także doceniony przez NBA. Federacja opublikowała na Twitterze wideo, które przedstawia 10 najlepszych wsadów z minionego roku. Na liście znalazło się również efektowne zagranie Polaka z meczu przeciwko Sacramento Kings. W trzeciej kwarcie agresywnie wbiegł pod kosz i nic sobie nie robił z presji wywieranej przez Domantasa Sabonisa, po czym wpakował piłkę do kosza. "Sochan! Niszczyciel!" - krzyczał amerykański komentator, a koledzy z zespołu łapali się za głowy. Dla Sochana to spore wyróżnienie i znalazł się w tym zestawieniu z kilkoma innymi wybitnymi zawodnikami takimi jak na przykład LeBron James

Polak zachwyca kibiców i ekspertów również nową techniką wykonywania rzutów wolnych. Od 20 grudnia, czyli meczu San Antonio Spurs z Houston Rockets (124:105),  Sochan wykonuje rzuty jedną ręką. Wcześniej jego skuteczność z w tym elemencie wynosiła zaledwie 43 procent. Odkąd zmienił technikę, wykonał w NBA 21 rzutów wolnych i aż 15 z nich okazało się celnych, co daje 71 procent skuteczności.

Historyczny rzut za trzy w NBANajszybsza "trójka" w NBA. Hield zaskoczył rywali i zapisał się w historii [WIDEO]

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jeremy Sochan radzi sobie świetnie, ale tego samego nie można powiedzieć o San Antonio Spurs. Obecnie drużyna zajmuje 14. miejsce z bilansem 12 zwycięstw i 24 porażek w tabeli Konferencji Zachodniej. Kolejne spotkanie rozegra 3 stycznia o 1:30 polskiego czasu. Wówczas zmierzy się z Brooklyn Nets. 

Jeremy Sochan w meczu San Antonio Spurs z New Orleans Pelicans.Zespół Sochana może napisać historię NBA. Kibice czekają na starcie z mistrzem

Więcej o: