Giannis show! NBA czekało na taki występ 62 lata. Fenomen [WIDEO]

Giannis Antetokounmpo, skrzydłowy Milwaukee Bucks znów błysnął. Po raz ostatni tak znakomity zapis zawodnik w NBA miał 62 lata temu!

Koszykarze obrońców trofeum - Milwaukee Bucks zmierzyli się przed własną publicznością z najsłabszą drużyną konferencji wschodniej - Orlando Magic. Gospodarze wygrali 117:108.

Kapitalny mecz Antetokounmpo

Giannis Antetokounmpo zagrał kapitalnie i był najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania. W 31 minut zdobył 30 punktów, miał aż dwadzieścia zbiórek oraz pięć asyst. Antetokounmpo został pierwszym zawodnikiem w historii NBA od 1959 roku, który w mniej niż 35 minut miał tak znakomite statystyki. Ostatni raz dokonał tego silny skrzydłowy Willie Naulls, trzykrotny mistrz NBA.

Antetokounmpo trafił osiem z szesnastu rzutów z gry oraz 15 z 23 osobistych. Drugim najskuteczniejszym zawodnikiem zwycięzców był Bobby Portis, który zdobył 24 punkty i miał aż piętnaście zbiórek.

"Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl"

Milwaukee po tej wygranej wciąż jednak zajmuje dopiero dziesiąte miejsce w konferencji wschodniej. Ma bilans dziewięć zwycięstw i osiem porażek. Natomiast Orlando Magic wygrało tylko cztery z siedemnastu spotkań.