Geniusz Stephena Curry'ego! Show w NBA. Pozamiatał już w pierwszej kwarcie [WIDEO]

Golden State Warriors odnieśli drugie zwycięstwo w tym sezonie NBA. Na parkiecie znów błyszczał Stephen Curry, który zdobył aż 45 punktów.

"Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl".

Znakomicie zaczął się nowy sezon NBA dla zawodników Golden State Warriors. Zespół Steve'a Kerra odniósł dwa zwycięstwa w dwóch pierwszych meczach, pokonując kolejno Los Angeles Lakers (121:114) i tej nocy Los Angeles Clippers (115:113).

W obu meczach najlepszym zawodnikiem w Golden State Warriors był Stephen Curry. W meczu z Lakers 33-latek zaliczył triple-double, zdobywając 21 punktów i dorzucając do nich po 10 zbiórek i asyst. Tej nocy Curry znów błyszczał.

Kiedy Legia Warszawa gra kolejny mecz w Lidze Europy? Kto będzie jej rywalem?Kiedy Legia Warszawa gra kolejny mecz w Lidze Europy? Kto będzie jej rywalem? [TERMINARZ]

Wielki meczu Curry'ego

Zawodnik Golden State Warriors dał show już w pierwszej kwarcie, w której zdobył aż 25 punktów, trafiając wszystkie dziewięć rzutów! W sumie Curry zdobył 45 punktów, do których dorzucił 10 zbiórek i jedną asystę. Amerykanin trafił 16 z 26 rzutów, z czego 8 z 13 za trzy punkty.

Curry nie tylko błyszczał, ale też zdobywał najważniejsze punkty. Na niespełna 58 sekund przed końcem meczu Amerykanin trafił za trzy punkty, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie 111:109. Chwilę później Curry zebrał bardzo ważną piłkę, został sfaulowany i wykorzystał dwa rzuty osobiste.

Matka Boska z rękawicami bokserskimiMatka Boska w rękawicach bokserskich na Jasnej Górze. "Otaczają troskliwie, chronią"

Kolejny mecz Golden State Warriors rozegrają w poniedziałek o 3:00 polskiego czasu. Rywalem zespołu Kerra będą Sacramento Kings.