Shaquille O'Neal został doktorem Charlesa Barkleya. Komiczna sytuacja w telewizji TNT [WIDEO]

Do nietypowej sytuacji doszło podczas czwartkowego studia w telewizji TNT po meczu ligi NBA. Shaquille O'Neal pomagał Charlesowi Barkley'owi, którego złapał skurcz mięśnia dwugłowego uda.

Phoenix Suns pokonali Portland Trail Blazers 118:117 w czwartkowym meczu NBA. Po meczu, w studiu programu "Inside the NBA" w telewizji TNT, doszło do nietypowej sytuacji między byłymi gwiazdami ligi, Shaquillem O'Nealem i Charlesem Barkley'em.

Zobacz wideo Kto zostanie mistrzem NBA? "Dawno nie było takiej sytuacji"

W trakcie pomeczowej rozmowy drugi z nich doznał poważnych problemów z mięśniem dwugłowym uda. Barkley, siedząc na krześle w studiu, dostał skurczu, który sprawił mu ból i przez który nie mógł usiedzieć na krześle.

O'Neal pomógł Barkley'owi

Na pomoc rzucił mu się O'Neal, który zaczął masować mięsień dwugłowy byłego kolegi z parkietów NBA. - Cholera, zabierz mnie teraz na obiad - śmiał się do O'Neala Barkley. - Jedyne, czego mi brakuje, to chyba niebieska rękawiczka - również ze śmiechem odpowiedział były gwiazdor Los Angeles Lakers, który sugerował, że sprawdziłby się w roli pielęgniarki.

 

O'Neal w karierze grał w Orlando Magic, Los Angeles Lakers, Miami Heat, Phoenix Suns, Clevland Cavaliers i Boston Celtics. Amerykanin, który karierę zakończył w 2011 roku, jest 4-krotnym mistrzem NBA.

Barkley karierę skończył 11 lat wcześniej. To wicemistrz NBA z 1993 roku, w którym wybrany został najlepszym zawodnikiem sezonu zasadniczego. Barkley w karierze grał w Philadelphia 76ers, Phoenix Suns i Houston Rockets.