Popis Trenta Jr. w ostatniej sekundzie. Triple-double Westbrooka [WIDEO]

Toronto Raptors pokonali minionej nocy na własnym parkiecie 103:101 Washington Wizards. O wygranej gospodarzy zadecydował rzut Gary'ego Trenta Jr., który trafił równo z końcową syreną.

Wizards, jak piszą amerykańscy komentatorzy, przegrali ten mecz niemal na własne życzenie. W pierwszej kwarcie prowadzili 14 punktami, ale Raptors udało się doprowadzić do wyrównania. Później Wizards znowu wyszli prowadzenie, i to 19-punktowe, ale po raz kolejny oddali pole rywalom.

Fatalne rzuty wolne Jakoba Poetla w meczu z Sacramento KingsAbsurdalny wyczyn koszykarza podczas meczu w NBA. "To jest znak" [WIDEO]

Sześć sekund przed końcową syreną wygraną przyjezdnym mógł zapewnić Deni Avdija. 20-latek spudłował jednak spod kosza w prostej sytuacji. Piłkę po jego rzucie przejął Gary Trent Jr, pobiegł w kierunku kosza rywali i rzutem zza łuku dał zwycięstwo Raptors.

Dla Raptors było to 20. wygrana w tym sezonie. Wizards ponieśli 32. porażkę w obecnych rozgrywkach i po raz kolejny nie uchronił ich przed tym fenomenalny Russell Westbrook, który zdobył kolejne triple-double (23 punkty, 14 zbiórek, 11 asyst).

Harden kontuzjowany, ale Irving zdobywa 40 punktów. Nets wygrywają w derbach Nowego Jorku

Do niezwykle zaciętego pojedynku doszło też w Nowym Jorku. W derbowym starciu Brooklyn Nets pokonali New York Knicks 114:112. Gospodarze niemal cały mecz musieli radzić sobie bez Jamesa Hardena, który z powodu kontuzji zszedł z parkietu po ledwie czterech minutach gry.

Ster przejął wtedy inny gwiazdor ekipy z Brooklynu, czyli Kyrie Irving. Rozgrywający Nets rozegrał świetne spotkanie, zdobywając 40 punktów. Po tym zwycięstwie Nets zajmują pierwsze miejsce w tabeli konferencji wschodniej, ale nie mogą się z tego w pełni cieszyć z powodu kontuzji Hardena. Nie wiadomo jeszcze, ile potrwa jego przerwa w grze, ale trudno wyobrazić sobie dalsze występy drużyny Steve'a Nasha bez niego i Kevina Duranta, który pauzuje już od dłuższego czasu. W kolejnym spotkaniu Brooklyn Nets zmierzą się z New Orleans Pelicans.

Zniszczona część samolotu którym podróżowali koszykarze UtahAwaryjne lądowanie samolotu z koszykarzami Utah Jazz. Donovan Mitchell przeżył szok