Akcja roku w NBA?! "To najlepszy wsad, jaki kiedykolwiek widziałem" [WIDEO]

Anthony Edwards popisał się niewiarygodnym wsadem w meczu Minnesota Timberwolves - Toronto Raptors. - To najlepszy wsad, jaki kiedykolwiek widziałem - powiedział Jaden McDaniels, kolega Edwardsa z drużyny Timberwolves.

Zespół Minnesota Timberwolves przegrał na własnym parkiecie z Toronto Raptors 81:86. Zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w meczu był Norman Powell, który zakończył spotkanie z 31 punktami i 6 zbiórkami. W drużynie z Minnesoty najlepszy był Kyle Anthony-Towns, który zaliczył efektowne double-double, rzucając 19 punktów i zaliczając 13 zbiórek. Toronto Raptors zdają się wracać do formy i znów zajmują miejsce premiowane awansem. Timberwolves natomiast zawodzą na całej linii od początku sezonu i zajmują ostatnie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Porażka w tym spotkaniu była dla Wilków już 23. w tym sezonie.

Los Angeles Clippers przerwali znakomitą serię Utah Jazz w NBA. Kawhi Leonard bohaterem meczuLos Angeles Clippers przerwali znakomitą serię Utah Jazz w NBA. Kawhi Leonard bohaterem meczu

Przepiękny wsad Anthony'ego Edwardsa w meczu z Raptors. "Najlepszy wsad, jaki kiedykolwiek widziałem"

W meczu Timbervolves - Raptors kibice byli świadkami przepięknej akcji numeru 1. ostatniego draftu Anthony'ego Edwardsa. - To najlepszy wsad, jaki kiedykolwiek widziałem - skomentował popis Edwardsa jego kolega z drużyny, Jaden McDaniels. Wszystko działo się w samej końcówce trzeciej kwarty, kiedy Timberwolves jeszcze prowadzili. Edwards otrzymał podanie na skrzydło, z łatwością minął jednego z przeciwników i zakończył akcję niesamowitym wsadem nad Yutą Watanabe. Zawodnik od razu został otoczony przez kolegów z drużyny, którzy gratulowali mu być może najlepszego wsadu w tym sezonie NBA

Po meczu Anthony Edwards odmówił jakiejkolwiek wypowiedzi dla mediów i nie skomentował swojej pięknej akcji z trzeciej kwarty. Edwards był zły na siebie, ponieważ na przestrzeni całego spotkania trafił tylko 3 z 14 rzutów, pudłując wszystkie próby rzutów za trzy punkty. Jak informuje ESPN, koszykarz po meczu wrócił na halę i ćwiczył jeszcze rzuty do kosza.

Michał Sokołowski w barwach reprezentacji PolskiPolacy jadą na EuroBasket! Awans bez wychodzenia na parkiet