Duet Harden - Durant już sieje postrach w NBA. Antetokounmpo bezradny

MVP poprzedniego sezonu Giannis Antetokounmpo nie był w stanie powstrzymać duetu James Harden - Kevin Durant. Milwaukee Bucks przegrali z Brooklyn Nets 123:125, dla których to czwarte zwycięstwo z rzędu.

Od początku było jasne, że mecz Nets z Bucks w Barclays Center będzie wyrównany i nie ma faworyta. Do przerwy żaden z zespołów nie był w stanie wypracować większej przewagi, dopiero w trzeciej kwarcie Nets odskoczyli na 11 punktów.

O wygranej Brooklynu zadecydował rzut Kevina Duranta na 36 sekund przed końcową syreną. Co prawda potem dwukrotnie okazję na odwrócenie wyniku rywalizacji miał Khris Middleton z Bucks, ale dwukrotnie  pudłował.

Karl-Anthony TownsRodzinna tragedia gwiazdy NBA. Towns stracił matkę i sześcioro dalszych krewnych. "Moja dusza umarła"

Brooklyn Nets wygrali czwarty mecz z rzędu w lidze, a drugi z Jamesem Hardenem w składzie. Zawodnicy Steve’a Nasha umocnili się na piątym miejscu w Konferencji Wschodniej z bilansem 9-6. Bucks mają bilans 9-5 i są drudzy.

Brooklyn Nets wciąż bez Irvinga

Fantastyczny mecz po stronie Nets rozegrał duet James Harden – Kevin Durant. Były gwiazdor Rockets w tym meczu zdobył 34 punkty, zanotował 12 asyst i miał sześć zbiórek. Durant na swoim koncie uzbierał 30 punktów, sześć asyst i dziewięć zbiórek.

Po stronie ekipy ze stanu Wisconsin najlepiej prezentował się Giannis Antetokounmpo – 34 punkty, siedem asyst i 12 zbiórek oraz Khris Middleton – 25 punktów, cztery asysty i tyle samo zbiórek.

Holandia - Polska. Adam WaczyńskiDwa wielkie powroty do reprezentacji Polski! Koniec konfliktu kapitana z władzami?

Spotkanie Nets z Bucks było kolejnym meczem, w którym ekipa z Brooklynu musiała sobie radzić bez Kyrie Irvinga. 28-letni rozgrywający opuścił kilka meczów - jak twierdził - z powodów osobistych. Złamanie zasad i protokołu NBA dotyczącego koronawirusa kosztuje Irvinga już ponad milion dol.