Sport.pl

Żona Kobego Bryanta chce zmiany w testamencie. Trwa sprawa majątku wartego 550 mln dolarów

Jak informuje dziennik "Marca", żona Kobego Bryanta Vanessa złożyła do sądu wniosek o uwzględnienie w testamencie zmarłego męża ich najmłodszej córki, 9-miesięcznej Capri.

Kobe Bryant i jego córka Gianna zginęli pod koniec stycznia w katastrofie helikoptera. W sądzie trwa teraz postępowanie dotyczące majątku koszykarza wartego 550 mln dolarów. Jak informuje hiszpański dziennik "Marca, żona Bryanta Vanessa złożyła w tej sprawie specjalny wniosek.

Zobacz wideo David Stern odchodzi z NBA. Gortat Komentuje:

Żona Kobego Bryanta chce modyfikacji jego testamentu

Vanessa Bryant chce, by w testamencie zmarłego męża uwzględniona była także ich najmłodsza córka, 9-miesięczna Capri. Były gwiazdor NBA swoją ostatnią wolę przygotował już w 2003 roku. Następnie kilkukrotnie go modyfikował, by uchronić swoją żonę i dzieci przed problemami. Nie zdążył jednak uwzględnić najmłodszej córki, która urodziła się w czerwcu zeszłego roku. 

Podstawą wniosku Vanessy Bryant są dokumenty męża, z których wynika, że jego intencją jest, by także Capri mogła po nim dziedziczyć i by nie miała w przyszłości problemów finansowych.

Więcej o:
Komentarze (130)
Żona Kobego Bryanta chce zmiany w testamencie. Trwa sprawa majątku wartego 550 mln dolarów
Zaloguj się
 • r0ger

  Oceniono 47 razy 33

  Nie żadna Capri, tylko Shirley-Glynesse Wright, Pawlaczka, znaczy.

 • adonis79

  Oceniono 35 razy 19

  Ręce opadają jak się czyta te fora...Szkoda że nie ma wirusa zabijającego jednostki z IQ poniżej 90. 90% forumowiczów tego portalu wąchałoby kwiatki od spodu.

 • kumaczacza33

  Oceniono 13 razy 7

  Mysle ze to moment w ktorym Marcin Gortat smialo powinien udzielic wywiadu w ktorym zaznaczy ze gral w finale NBA, ma buty od Kobego, ktorych wartosc rosnie z kazdym dniem i podkresli ze jego tez stac na helikopter ale jednak nie kupi xD

 • gre-gol

  Oceniono 5 razy 5

  Czy to NA PEWNO jest info na stronę O SPORCIE????

 • kania.u

  Oceniono 4 razy 4

  nie znam ich przepisów, ale podejrzewam, że spadek + darowizna generuje większy podatek, niż sam spadek. Szczególnie jeżeli mówimy o kwotach kilkudziesięciu milionów dolarów. Stąd pomysł, żeby uwzględnić najmłodsze dziecko w testamencie.
  [pbe64]

 • kania.u

  Oceniono 2 razy 2

  Widocznie zgodnie z prawem amerykańskim takie rozwiązanie czemuś służy. Z opisu wynika, że nie chodzi o pozbawienie kogoś prawa do majątku, tylko o uwzględnienie dodatkowej osoby. Gdyby przekazanie majątku po podziale spadku było możliwe na takich samych warunkach jak przy uwzględnieniu w chwili podziału, to raczej nikt by sądu w to nie angażował.
  [pbe64]

 • iguassu

  Oceniono 7 razy 1

  Komentarze większości tu durnych fag..sów obrzydliwe. Czytać nie umieją, nie rozumieją sytuacji, ale komentują. Dno!

 • muzoman

  Oceniono 7 razy 1

  Taki majątek pozostawił, że córka nie powinna mieć problemów. Nie bardzo rozumiem tych zabiegów wdowy.

 • kania.u

  Oceniono 4 razy 0

  Kobe w ostatnim okresie życia intensywnie pracował nad swoim nowym przedsięwzięciem,był (nomen-omen) nieźle zalatany i mogło mu akurat nie wpaść do głowy że nie zdąży ze zmianami testamentu nie tylko do swoich 42 urodzin,ale i do pierwszych urodzin córki. Ja też często mam w planach wizytę u notariusza i ciągle nie mam okazji; też mi nieraz przymyka przez myśl,że w ostatniej chwili życia będą żałować,że się bardziej nie sprężyłem i nie znalazłem czasu na tę wizytę (zwłaszcza jak ta ostatnia chwila życia nadejdzie niespodziewanie nim na mojej głowie zacznie przeważać siwizna).
  [eurotram ]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX