Sport.pl

Opublikowano nowe nagranie z miejsca katastrofy śmigłowca Kobego Bryanta. Jest dowodem w sprawie

Telewizja CBS opublikowała nowe wideo z miejsca katastrofy, w której zginął Kobe Bryant. Materiał został nagrany przez jednego ze świadków zdarzenia.

Dziewięć osób zginęło w katastrofie śmigłowca, w tym Kobe Bryant, legendarny koszykarz Los Angeles Lakers, jeden z najlepszych zawodników w historii. Bryant leciał swoim prywatnym helikopterem wraz z ośmioma innymi osobami, m.in. swoją córką Gianną. Maszyna rozbiła się w Calabasas, mieście w hrabstwie Los Angeles w Kalifornii. Choć służby ratunkowe zjawiły się na miejscu zdarzenia niemal natychmiast, nikogo nie udało się uratować.

Amerykańska telewizja opublikowała nowe nagranie z miejsca katastrofy śmigłowca Kobego Bryanta

W nocy z wtorku na środę polskiego czasu amerykańska telewizja CBS opublikowała nagranie z miejsca katastrofy śmigłowca. Wideo nagrał jeden ze świadków tragicznego zdarzenia, który na miejscu wypadku pojawił się zaledwie kilka minut po uderzeniu helikoptera w zbocze góry. - W powietrzu unosił się zapach płonącego paliwa, a dym był tak gęsty, że oddychało się z trudem - w rozmowie z telewizją przyznał autor nagrania, Michael Dyer, który w dniu wypadku wybrał się na wycieczkę rowerową w okolicach Calabasas.

Jak poinformowała telewizja, wideo zostanie wykorzystane jako materiał dowodowy w śledztwie, które ma ustalić przyczynę wypadku. Już teraz wiadomo, że tą przyczyną nie była awaria śmigłowca.

Wszystkie silniki były w dobrym stanie i normalnie funkcjonowały aż do momentu uderzenia w zbocze góry. Nie odnotowano również żadnych innych śladów uszkodzeń helikoptera innych od tych, które powstają w momencie wypadku 

- czytamy w raporcie NTSB. Wiele wskazuje więc na to, że do wypadku doprowadził błąd pilota, który miał bardzo ograniczoną widoczność przez gęstą mgłę. 

Kobe Bryant nie żyje. Żegnaj legendo!

 
Więcej o:
Komentarze (13)
Opublikowano nowe nagranie z miejsca katastrofy śmigłowca Kobego Bryanta. Jest dowodem w sprawie
Zaloguj się
 • felicjan.dulski

  Oceniono 11 razy 9

  Widoczna jest helowa mgła!

 • ochujek

  Oceniono 8 razy 8

  Bez podkomisji Antoniego nie rozgryzą tego zamachu. Antkowe profesory zbudują blaszany garaż, kupią parówek i puszek, wydadzą opinie na temat sztucznej mgły, bĄby helowej, termobarycznej, ładunków liniowych i zakłóceń elektromagnetycznych.

 • u_corsu

  Oceniono 7 razy 7

  Czy to akurat przypadek, ze byly szef podkomisji Smolenskiej Waclaw Berczynski, dlugoletni, zssluzony czlonek PZPR, po wykonczeniu Caracali i zalatwieniu kontraktu na uzywane Boeiningi jako samoloty rzadowe, czmychnal do Kaliforni, gdzie juz czekala na niego hacienda z widokiem na zatoke San Francisco? Nie sadze, tym bardziej, czekal tam juz na niego ekspert lotniczy prof. Wieslaw Binienda her u Brzoza Smolenska. Jak sie obaj eksperci zabiora za animowane prezentacje, to przykutym do telewizorow Amerykanom beda wybuchaly puszki caca coli w rekch i parowki na talerzach.

 • kkrispl

  Oceniono 7 razy 7

  Znów???? Litości...!!!!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 5

  W trzeciej minucie trzynastej sekundzie słychać głosy: don't kill US!

 • qawsedrftg

  Oceniono 9 razy 5

  Parlamentarna komisja calabasańska zaczęła pracę. Przewodniczący A. Macierewicz przydziela zadania, zleca ekspertyzy, udziela wywiadów...

 • laborantkolaborant

  Oceniono 5 razy 3

  Zieeeeeewwwww...

 • monoekann

  Oceniono 2 razy 2

  Dowód na co? Że grawitacja istnieje? Że fizyka zabija? Odkrycie na miarę 17 wieku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX