Sport.pl

LeBron James wysłał ostatnią wiadomość do Kobego Bryanta. "Nie dam rady"

LeBron James we wzruszający sposób pożegnał Kobego Bryanta. "Staram się cokolwiek napisać, ale za każdym razem zaczynam płakać" - zamieścił w swoim poście na Instagramie.

Kobe Bryant zginął w niedzielę w katastrofie śmigłowca wraz z 13-letnią córką Gigi i siedmioma innymi osobami. Byli to: trener baseballu John Altobelli, jego żona Keri i córka Alyssa oraz Christina Mauser, asystentka trenera drużyny Gianny, i jej córka. Swojego przyjaciela we wzruszający sposób pożegnał LeBron James, który na dzień przed katastrofą wyprzedził Bryanta w klasyfikacji najlepiej punktujących zawodników NBA.

LeBron James do Kobego Bryanta: Daj mi siłę z nieba, opiekuj się mną

- Nie jestem gotowy, ale muszę spróbować. Siedzę tutaj i staram się cokolwiek napisać, ale za każdym razem zaczynam płakać, myśląc o tobie, o Gigi i o naszej przyjaźni, więzi, braterstwie. Dosłownie w niedzielę rano słyszałem twój głos, gdy wracałem do Los Angeles z Filadelfii. Nigdy bym nie pomyślał, że może to być nasza ostatnia rozmowa w życiu. WTF! Mam złamane serce, jestem zdruzgotany. Bardzo cię kocham. Sercem jestem z Vanessą i dzieciakami. Obiecuję ci, że będę kontynuował twoje dziedzictwo! - napisał LeBron James.

- Proszę, daj mi siłę z nieba i opiekuj się mną. Chciałbym powiedzieć o wiele więcej, ale nie mogę teraz, nie dam rady. Do następnego spotkania!

- Cieszę się, że mogę być wymieniany obok takiej osoby. Kobe jest jednym z najlepszych zawodników, jacy kiedykolwiek uprawiali ten sport - mówił w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu LeBron James o Bryancie po tym, jak pobił jego rekord. Kamery nagrały również jego reakcję na wieść o tragicznej śmierci Bryanta.

Więcej o:
Komentarze (16)
LeBron James wysłał ostatnią wiadomość do Kobego Bryanta. "Nie dam rady"
Zaloguj się
 • lassaros

  Oceniono 18 razy 16

  Wielu czytelników, w tym ja, wychowywało się na grze Jordana, a później Bryanta. Dla mnie widok 2-metrowych facetów z NBA z załzawionymi oczami, ledwo odpowiadających na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowych, przekazuje więcej niż 1000 słów. Sam, gdy widzę hołd oddawany Kobemu w różnych halach, mam w oczach łzy.
  Odeszła legenda NBA, bez wątpienia jeden z 10 najlepszych koszykarzy, jacy kiedykolwiek grali w lidze.

 • pt.nut

  Oceniono 26 razy 16

  Hejterzy, do budy!

 • dzioucha_z_lasu

  Oceniono 54 razy -26

  Litości - szkoda człowieka, ale tłumy płaczące po tym wypadku to chyba przegięcie. Nie znam go, a za chwilę strach będzie lodówkę otworzyć. To jakiś lekarz - noblista? Wynalazł coś ulepszającego życie? Odkrył coś o znaczeniu światowym? Facet grał w piłkę, a afera taka, jak by Papież się rozmnożył

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX